e
sv

Mehmet Dinçerler Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

556 Okunma — 13 Aralık 2022 17:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mehmet Dinçerler hakkındaki savlara yanıt verdi. Geçtiğimiz aylarda 5 ay evli kaldığı Hadise ile tek celsede boşanan Mehmet Dinçerler, konuk olarak katıldığı programda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Düzmece yüzük, robot süpürge ve gümüş tepsi savları hakkında açıklama yapan Dinçerler, “Böyle bir şey kelam konusu olamaz. Gördükçe gülüyorum, beşerler cümbüş çıktı” dedi.

Ünlü müzikçi Hadise ile Mehmet Dinçerler’in 5 aylık evliliklerini bitirmeleri magazin dünyasına bomba üzere düşmüştü. Mehmet Dinçerler’in Hadiseye aldığı yüzüğün geçersiz çıkması, boşanma esnasında robot süpürge ve gümüş tepsiyi geri istediği argümanı herkes tarafından şok edici bir tesire sahip olup çok fazla konuşulmuştu. Bir programa konuk olarak katılan iş insanı Dinçerler, hakkındaki tezlere tek tek  yanıt verdi.

                      Mehmet Dinçerler Açıkladı

Mehmet Dinçerler, “Sahte yüzük haberlerinin gerçeği nedir? sorusuna “Bir sefer o denli bir şey olamaz. Büsbütün hem beni hem de bağlantıma karşı prestij suikastı yapılmak için bunların yapıldığını düşünüyorum. Bilhassa beni şahsi olarak itibarsızlaşma ve algı oluşturma süreci yaşadık. Bu süreçte de herkes istediğini söyledi. Ben hiçbir vakit bunlara yanıt vermedim. Zira karşılık vermeye tenezzül etmedim. Değerli olan bunun maddi bedelinden fazla sembolik pahası olduğunu düşünüyorum” karşılığını verdi.

“Küçük şeylerin peşinden koşan biri misin? Robot süpürge yahut tepsi üzere?” sorusuna da bu biçimde yanıt verdi: “Bu eğlenceli bir haber aslında. Beşerler da bunu çok eğlenceli boyutlara taşıdı. Ben de gördükçe gülüyorum, insanlara cümbüş çıktı. Tabi ki hayatım boyunca bu türlü ufak tefek şeylerin peşinde koşmuş biri değilim.”

Hadise ve Mehmet Dinçerler

Mehmet Dinçerler hakkındaki argümanlara karşılık verdi. Hadise ile boşandıktan sonra birinci kere açıklama yapan Dinçerler tezlere yanıt verdi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Mehmet Dinçerler Hakkındaki İddialara Cevap Verdi