e
sv

Mehmet Ali Erbil ve Acun Ilıcalı polemiği devam ediyor: Mehmet Ali Erbil servetini açıkladı

55 Okunma — 26 Aralık 2023 21:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mehmet Ali Erbil, Acun Ilıcalı’nın muhabirlikten kanal sahibi olmaya kadar nasıl bu kadar süratli geldiğini sorguladığı açıklamaları ile çok konuşulmuştu. Ilıcalı ise Erbil’e sert kelamlar ile yanıt vermişti. Ünlü şovmen, dün katıldığı bir programda Ilıcalı ile polemiğini devam ettirerek kimi açıklamalarda bulundu. Diğer hiçbir yapımcının şu ana kadar Ilıcalı’nın mal varlığına sahip olmadığını söyleyen Erbil, bu ortada kendi servetini de açıkladı.

Geçtiğimiz hafta ünlü şovmen ve sunucu Mehmet Ali Erbil YouTube’da yayınlanan ‘Bak Burası Çok Önemli’ programına konuk olmuştu. 50 yıl üzere uzun bir müddettir televizyon starı olduğunu lakin Acun Ilıcalı üzere süratle yükselip özel uçağa ya da bir kanala sahip olmadığını söyleyen Erbil, ünlü ismin servetini sorgulamıştı.

Ünlü sunucu;

“Acun elinde mikrofon ile benden yarım saat röportaj alabilmek için kapımda bir saat bekliyordu. Birkaç yıl içinde iki tane ulusal kanala, iki özel uçağa, İngiltere’de iki futbol ekibine, bir dijital platforma, sayısını bilmediğiniz teknelere sahip. Ben 50 yıldır televizyon starı olmama karşın, ne kanalım ne de bir uçağım var. Bunu artık kamuoyuna sunuyorum. Para aklamaya gelirse, 300 eurom vardı, Almanya’da akladım da geldim”

diyerek servetini açıklamıştı.

Acun Ilıcalı’dan Mehmet Ali Erbil’e sert sözler

Ilıcalı ise Mehmet Ali Erbil’in bu kelamlarına:

“Ona gülüyorum yalnızca. Kendisi Çarkıfelek’i ona sundurmadığımız için sonlanmış, bundan onu anlıyoruz. Bir üretimci ile oyuncu birebir parayı mı kazanır? Mehmet Ali zati bir üretimci kadar kazanacağını düşündüyse hayata 5-0 mağlup başlamış. Televizyonda tahminen bir milyar kadar beşere program seyrettiriyorum; sonra Acun nasıl para kazanıyor? Ne hoş bir dünya bu ya! Mehmet Ali Erbil ile ben ne vakit bir ortaya gelmişim? Daha evvel hiç benim kanalımda yer almış mı? Ben herkesi kanalımda çalıştırmak zorunda mıyım?”

şeklinde karşılık vermişti.

Acun Ilıcalı Haberleri – Son Dakika Aktüel Acun Ilıcalı Haberleri,mehmet ali erbil

Mehmet Ali Erbil, Acun Ilıcalı’nın muhabirlikten kanal sahibi olmaya kadar nasıl bu kadar süratli geldiğini sorguladığı açıklamaları ile çok konuşulmuştu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Mehmet Ali Erbil ve Acun Ilıcalı polemiği devam ediyor: Mehmet Ali Erbil servetini açıkladı