e
sv

Mehmet Ali Erbil eski aşkına geri döndü! Aşk buluşmasından fotoğraf geldi

45 Okunma — 05 Ocak 2024 12:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 2 ay evvel ayrıldığı sevgilisi Gülseren Ceylan ile barıştığını duyurdu. Mehmet Ali Erbil genç aşkıyla fotoğraf paylaştı

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, 2 ay evvel ayrıldığı Gülseren Ceylan ile barıştı. Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil için “Benim için bu olay sonsuza kadar kapanmıştır. Siz bana artık onunla ilgili hiçbir şey söylemezseniz sevinirim. Zira ben artık bıktım” biçiminde açıklama yapmıştı.

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan ile ilgi yaşamaya başlamıştı. Kısa müddette tıpkı konutta yaşamaya başladığı sevgilisine evlilik teklifi eden Mehmet Ali Erbil’in memnunluğu kısa sürmüş Ceylan ile yollarını 2 ay evvel ayırmıştı.

Evliliğe hazırlandığı Gülseren Ceylan’dan ayrıldıktan sonra 44 yaş küçük Nevide Çiçek’le aşk yaşayıp ayrılan Mehmet Ali Erbil eski sevgilisiyle barıştığını yaptığı paylaşımla duyurdu. Ünlü şovmen Erbil, genç sevgilisiyle çıktıkları akşam yemeğinde verdikleri pozu yayınladı.

Magazin

Yaş,Ceylan,Mehmet Ali Erbil

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Mehmet Ali Erbil eski aşkına geri döndü! Aşk buluşmasından fotoğraf geldi