e
sv

Kendi Kutlamanıza İlham Verecek 20 Söz Nişan Pastası

1842 Okunma — 08 Nisan 2022 16:58
Söz Nişan Pastası
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kutlamalarınıza ilham verecek 20 Nişan Pastası; İster kendi nişanınızı yapıyor olun, ister en yakın arkadaşınız için bir tane planlıyor olun, akılda tutulması gereken birçok ayrıntı vardır. Tabii ki, lezzetli bir yemek, içecek ve tatlı menüsü ile birlikte harika bir tema ve mekan isteyeceksiniz. Söz Nişan pastaları tüm şekil ve boyutlarda olabilir, bu nedenle tüm mesele siz ve eşiniz için doğru olanı bulmaktır. Söz pastası olarakta kullanabileceğiniz tercihlerimizi sizin için sıraladık.

Nişan pastanızı önceden seçtiyseniz , davetli listenizdeki herkesin beğeneceğinden emin olmak istediğiniz bir lezzete karar vermiş olabilirsiniz. MacIsaac, “Bu, lezzet ve tasarımla biraz eğlenmek için harika bir fırsat” diyor. “Ayrıca, büyük günde neler olacağına dair küçük bir ön izleme vermenin eğlenceli bir zaman olduğunu düşünüyoruz.”

Aynı zamanda tasarımlarla oynamak için bir fırsat. MacIssac, nişan pastanızda görünecek monogramı veya yazı tipini veya buketinizde göstereceğiniz çiçekleri taklit eden şeker çiçekleri eklemenizi öneriyor. Bir hedef düğün mü planlıyorsunuz? Nişan pastanıza yerel ayara bir selam ekleyin. Unutmayın limitiniz gökyüzü!

Kendi nişan masanızın dizaynına,  ilham verecek 20 tatlı nişan pastası fikri için okumaya devam edin.

Söz Nişan pastası modelleri ve fikirlerini sizler için derledik

Özel bir Tasarım Ekle

Tasarımı basit tutun, ancak bir pasta kabı ile yukarıya bir mesaj gönderin! Bu, özellikle bütçe dostu bir fikirdir, çünkü herhangi bir stil pastayı, fazladan bir maliyet olmadan bir sonraki seviyede görünmesini sağlamak için giydirebilirsiniz.

Bireysel Pastalar Servis Edin

Bireysel Pastalar Servis Edin - Nişan Pastası

Bireysel Pastalar Servis Edin -Nişan Pastası

Düğün pastalarının boyutları ve şekilleri için pek çok seçenek var ve aynı şey nişan pastası için de geçerli. Gerçek düğününüzde büyük, katmanlı bir pasta istemiyorsanız, zorlamayın! Bunun yerine bu bireysel mini kekler gibi sevimli bir seçeneği deneyin.

Altın rengine ne dersiniz?

Çarpıcı bir altın renk paleti mi planlıyorsunuz? Tüm bu ışıltıyı nişanınıza getirin! Bu tek katmanlı pastanın tamamen altınla kaplanmasını ve mükemmel denge için bir pembe pop ile eşleştirilmesini seviyoruz.

Birden Fazla Tatlıyı Birleştirin

Tatlı gününüze henüz karar veremiyorsanız, bırakın nişan davetlileriniz yardım etsin! En çok neyi sevdiklerini görmek için şenlikli bir kabanla eşleştirilmiş kapkekler, makaronlar ve küçük bir pastayı bir araya getirin.

Tatlı gününüze henüz karar veremiyorsanız, bırakın nişan davetlileriniz yardım etsin! En çok neyi sevdiklerini görmek için şenlikli bir kabanla eşleştirilmiş kapkekler, makaronlar ve küçük bir pastayı bir araya getirin.

Macaron Kulesi yap

Misafirlerinizi iyilik olarak makaronlarla eve göndermeyi mi planlıyorsunuz? Ya da bu popüler tatlıdan devasa bir kule mi planlıyorsunuz? Önce deneyin. Misafirlerinizin nasıl tepki vereceğini görmek için nişan partiniz için sade bir şekilde dekore edilmiş bir makaron kulesi seçin.

Bir Bahçe Vibe kucaklayın

Çarpıcı bir bahçe partisi tarzı düğün veya nişan mı planlıyorsunuz ? Neden temalı bir nişan partisi pastası ile sahneye çıkmıyorsunuz? Bu basit beyaz pasta, üstüne güzel çiçeklerin karışımıyla bir açıklama yapar.

Kişiselleştirilmiş Yazı Ekle

Nişan pastasına yazı

Nişan pastasına yazı

Basit ve şık bir pasta kabı ile en baştan kişisel olun . Bunlar, adlarınız veya baş harflerinizle özelleştirilebilir; bu nedenle, renk paletinden temanıza uyan birini seçin ve hazırsınız!

Ne Olacağına İlişkin İpucu

Güzel bir pasta kabı ile düğün gününüzde neler olacağının bir ön izlemesiyle kutlayın. Düğün pastası tasarımınızın mini bir versiyonunu bir pasta kabı ile sergileme ve ardından düğün gününüzde daha büyük pasta için aynı kabı kullanma fikrine bayılıyoruz.

Bir Başyapıtı Önizleyin

Düğününüz için elle boyanmış bir pasta planlıyorsanız, gelecek şaheserin küçük bir ön izlemesini yapın. Bu tek katmanlı pasta, kremalı detaylar, makaronlar ve güzel çiçeklerle basit değil.

Tatlı Bir Açıklama Yapın

Pasta fikrini tamamen ortadan kaldırın ve düğün paletinizdeki en belirgin renk tonlarından birini sergileyin. Bu uzun makaron kulesinin görünümünü seviyoruz ve seçtiğiniz herhangi bir rengi sergilemek için özelleştirilebilir!

Bir Planı Kutlayın

Uzak bir yere mi uçuyorsunuz? En yakınlarınıza ve sevdiklerinize bir ipucu verin! İster bir düğün düğünü planlıyor olun, ister kumsalda kaçıyor olun, varış yerini temsil eden bir pasta sunmak kutlamayı başlatmanın çok eğlenceli bir yoludur.

Cheesecake’lerle Kutlayın

Kim sadece bir pasta olması gerektiğini söylüyor? Düğün gününüz için yayılmış bir tatlı planlıyorsanız, bu biraz tat vermenin çok eğlenceli bir yolu. Donutlar ve tatlı kalpli  mini cheesecakelerle süslenmiş bir tatlı masası fikrine bayılıyoruz !

Hafif ve Eğlenceli Tutun

Biraz eğlenemeyeceğini kim söyledi? Nişanınızı ve bunun sonsuza dek birlikteliğinizin başlangıcı olduğu gerçeğini kutlarken tuhaf bir pasta kabı bulun.

Basit Bir Dokunuş Ekleyin

Özellikle küçük bir önizleme vermeyi umuyorsanız, yalnızca en basit ayrıntı dokunuşu çok uzun bir yol kat edebilir. Fırıncınızdan, yaklaşan düğününüzün estetiğine uyması için en küçük ayrıntıyı birleştirmesini isteyin.

Sezonu kucaklayın

Nişan Pastası

Nişan Pastası

Nişan ve düğününüz sonbahar veya kış başı için bol mücevher tonlarıyla planlanmış olabilir , ancak yılın başlarında bir nişan partisi veriyorsanız, planladığınız estetiğe hiç selam veremiyorsunuz gibi görünebilir. Tamamen yanlış! Bu yarı çıplak pasta, birden fazla mevsimi kutlamak için meyve ve taze çiçeklerle eşleştirilen zengin tonlarla süslenmiştir.

Tropikal düşün

Tropikal temalı bir düğün mü planlıyorsunuz? Bu mükemmel bir önizleme! Büyük gününüze eğlenceli bir selam vermek için ışıltılı altın flamingolarla basit bir pasta yapın.

 

Cesur ol

Cesur Nişan pastası modeli

Cesur Nişan pastası modeli

Sonbahar için daha mükemmel bir pasta gördünüz mü? Bol ayrıntı, lezzetli bir damla ve cesur bir kabanla gelen şekerlemenin çarpıcı bir önizlemesini verin.

Basit tutun

Nişan partinizi, düğün tarihinizi, temanızı veya renk paletinizi düşünmeye vaktiniz olmadan çok önce planlıyorsanız, endişelenmenize gerek yok! Favori stand-by lezzetinizle devam ederek işleri basit tutun. Yarı çıplak vanilyalı buttercream ile basit bir çikolatalı kek fikrini seviyoruz . Ardından, nişan partinizin temasına uyacak şekilde pastayı süslemek için diğer özel tatlıları kullanın.

Söz Pastası Modelleri

Magazin park pinterest sayfamızdan bizi takip edin.

Sıradaki içerik:

Kendi Kutlamanıza İlham Verecek 20 Söz Nişan Pastası