e
sv

Kraliçe 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gaye Deniz’e Her Şeyi İtiraf Edecek Mi?

222 Okunma — 27 Nisan 2023 22:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Kraliçe, 6. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Deniz, çiftliği tekrar ayağa kaldırmak için bir yatırımcı buluyor. Bu ortada da Ateş’e bir talih daha vermek istiyor. Gaye, bu sayede Ateş’e daha yakın olup onunla birlikte olmak istiyor. Ateş Gaye’den bir oğlu olduğunu öğrenince onu görüyor ve bu durumu Deniz’e anlatmak istiyor. Fakat, çiftlikte çıkan yangın bu itirafı engelliyor. Kraliçe 7. kısım fragmanı yayınlandı mı? Gaye Deniz’e, her şeyi itiraf edecek mi?

Gaye Deniz’e Her Şeyi İtiraf Edecek Mi?

Kraliçe dizisinin 7. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin yeni kısmında; Gaye, yeni yatırımcı olarak çiftliğe geliyor. Deniz’le konuşup anlaştıktan sonra mukavele imzalanıyor. Ateş, çiftliğe geldiğinde Gaye’yle karşılaşınca şok oluyor. Zeynep, Gaye’yi görünce onu nerede gördüğünü hatırlamaya çalışıyor. Lakin bir türlü hatırlayamıyor. Mutlaka onu bir yerde gördüğünü biliyor.

KRALİÇE 6. KISIMDA NELER OLDU?

Deniz, Ateş’le ortalarında ne olursa olsun ona, kızı için bir talih daha vermek istiyor. Ateş ile Deniz, tekrar bir ortaya geliyor. Gaye ise, ortaya çıkıp daima Ateş’i arayıp onunla görüşmek istiyor. Bu paydaşlık işinden sonra Ateş Gaye’yle görüşüp buluşmak için sözleşiyor. Deniz, Ateş’in bir bayanla konuştuğunu anlıyor.

Ateş Deniz’e, iş toplantısına gittiğini söylüyor. Deniz ise, ona inanmayıp Ateş’i takip ediyor. Ateş’in nitekim iş toplantısına gittiğini görünce onu takip ettiğine pişman oluyor. Ateş, iş toplantısından sonra Gaye’yle buluşuyor ve ondan bir oğlu olduğunu öğrenip şok oluyor.

Gaye Ateş’i, her şeyi Deniz’e anlatmakla tehdit ediyor. Ateş onu sakinleştirip ona, bu durumu Deniz’e anlatacağına kelam veriyor. Akşam konuta gittiğinde bu mevzuyu Deniz’e anlatmak istiyor. Lakin çiftlikte çıkan yangın her bu itirafı engelliyor.

Ziya, çiftliğe yeni bir yatırımcı bulunduğunu öğrenince seraları yaktırıyor. Yangın çıktıktan sonra tüm fidanlar telef oluyor. Zeynep, bu yangını çıkaranın Ziya olduğunu anlayıp tüfeğini alıp onun kapısına dayanıyor. Ali ile Deniz, ona pürüz oluyor.

Gaye Ateş’i arayıp ona, Deniz’e bir oğlu olduğunu söyleyip söylemediğini soruyor. Oda anlatamadığını söyleyince Gaye ona, yapacaklarından korkmasını söylüyor. Ateş, koşarak konuta geliyor. O sırada Gaye Deniz’i arayıp konutuna gelmek istediğini söylüyor.

Tam Ateş konuta gelip Deniz’e, bir şey anlatması gerektiğini söylediğinde kapı çalıyor ve Gaye içeri giriyor. Gaye, daima birlikte konuşmalarının daha düzgün olacağını söylüyor.

Kraliçe 6. Kısım 3. Fragmanı Yayında! Zeynep Kardeşlerine Kendisini Affettirmeye Çalışıyor!

kanal d,kraliçe,Kraliçe dizisi

ak, çiftlikte çıkan yangın bu itirafı engelliyor. Kraliçe 7. kısım fragmanı yayınlandı mı? Gaye Deniz’e, her şeyi itiraf edecek mi

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kraliçe 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gaye Deniz’e Her Şeyi İtiraf Edecek Mi?