e
sv

Kızılcık Şerbeti 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nursema Hayatının Karanlık Dönemini Geride Bırakıyor!

227 Okunma — 30 Nisan 2023 00:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SöShow Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 23. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ömer, gözaltına alınıyor. Kıvılcım, Ömer’in kendisinden uzaklaştığını anlıyor ve bu olayı aydınlatmak için okulda araştırma yapıyor. Gerçek hatalılar bulunuyor ve Ömer mahpustan çıkıyor. Fakat Ömer Kıvılcım’a, bir mühlet görüşmek istemediğini söylüyor. Nilay, sahtekarların ağına düşüyor ve onlardan aldığı zehri Doğa’nın içeceğine koyup bebeklerini öldürmek istiyor. Kızılcık Şerbeti 24. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nursema, hayatının en karanlık devrini geride bırakıyor ve boşanma haberiyle yine doğmuş üzere oluyor.

Nursema Hayatının Karanlık Devrini Geride Bırakıyor!

Kızılcık Şerbeti 24. kısım 1. fragmanında; Tabiat Nilay’ın verdiği zehirli içeceği içiyor mu? Nilay, yaptığı şey için büyük pişmanlık duyuyor. Umut, Nursema’yı görmek için kurye kılığında onun meskenine gidiyor. Abdullah kızına, artık boşandığının muştusunu veriyor. Nursema, bu müjdeli haberi Doğa’yla paylaşıyor. Ömer ile Kıvılcım’ın bağlantısı bitme noktasına geliyor. Tabiat ile Fatih tartışıyor. Fatih ise, Aylinl’in konutta kahve içme teklifini kabul ediyor. Doğa’nın içine bir kurt düşüyor ve Fatih’i aramaya çıkıyor.

İşte Kızılcık Şerbeti 24. kısım 1. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 23. KISIMDA NELER OLDU?

Ömer, hayli ismi bir kabahati oğlunu kurtarmak için üstleniyor ve sorguya çekiliyor. O geceyi nezarette geçireceğini öğrenen Kıvılcım, sabaha kadar karakolda Ömer’i görmek için bekliyor. Onun kendisine hala kızgın olduğunu gördükten sonra okulda geniş bir araştırma yapıp gerçek hatalılara ulaşıyor.

Gerçek hatalıların bulunmasıyla Ömer hür kalıyor. Lakin Kıvılcım’la ortasına bir ara koyuyor. Alev’in saatini gören annesi ona o saati nereden aldığını soruyor. Oda, bir müşterisinin ikram ettiğini lakin çakma olduğunu söylüyor. Sönmez hanım arkadaşlarıyla buluşacağı yemeğe o saati takıp gitmek istiyor. Yemekte, arkadaşlarından o saatin çakma olmadığını öğreniyor.

Sönmez çabucak saati götürüp gerçek olup olmadığını araştırıyor. Geçersiz olmadığını öğrenince Alev’le konuşmaya gidiyor. Alev, Abdullah beyefendiden bu hususta yardım istiyor. Oda, meskene birini gönderip Sönmez hanımın Alev’in müşterileri tarafından ikram edildiğine inanmasını sağlıyor.

Ömer, Kayhan’ın Leman’dan genel vekaletname aldığını ve onunla evlenmek üzere olduğunu öğrenip çabucak onunla görüşmek istiyor. Kayhan Ömer’e, Tunahan’ın onun oğlu olmadığını bildiğini söyleyip onu tehdit ediyor. Bu tehdidin karşılığında ondan otel ve ailenin gözünden düştüğü prestijini tekrar kazanmasını sağlamasını istiyor.

Nilay, dolandırıcıların eline düşüyor. Bayan Nilay’a verdiği zehri Doğa’nın içeceğine koyup o bebeklerden kurtulmasını, bunu yaptıktan sonra istediği tüm dileklerin kabul olacağını söylüyor. Oda, o zehri alıp Doğa’nın içeceğine koyup ona ikram ediyor.

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayın Yasağı Kalktı! Dizi 23. Kısmıyla Ne Vakit Ekrana Gelecek?

‘Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,show tv

. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nursema, hayatının en karanlık periyodunu geride bırakıyor ve boşanma haberiyle tekrar doğmuş üzere oluyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kızılcık Şerbeti 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nursema Hayatının Karanlık Dönemini Geride Bırakıyor!