e
sv

Yalı Çapkını 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ferit Pelin’e Evlenme Teklif Ediyor!

226 Okunma — 30 Nisan 2023 00:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 30. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ferit, dedesinin istediği üzerine Seyran’la boşanmayı kabul ediyor. Kazım, Saffet’e kızlarını vermek için kelam veriyor. Tarık’ın davranışları Seyran’ın güzeline gitmiyor. Lakin tekrar de karşısına çıkan Ferit’i onun yanında kovuyor. Ferit o gün o otoparkta ona acıların en büyüklerini yaşatacağını söyleyip gidiyor. Çabucak Pelin’i arayıp onunla buluşuyor. Ferit Pelin’e, evlenme teklif ediyor.

Ferit Pelin’e Evlenme Teklif Ediyor!

Yalı Çapkını dizisinin 31. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Halis ağa, Seyran’a ve Ferit’e, boşanma protokolünü imzalattıktan sonra içeri gidip emanetlerini alıp götürmelerini söylüyor. Tarık Seyran’ın, belinden tutup onun yanından yürürken Ferit dayanamıyor ve Tarık’ı yumruklayıp yere seriyor.

YALI ÇAPKINI 30. KISIMDA NELER OLDU?

Seyran gittikten sonra Ferit, ailesine ateş püskürüyor ve kendisini dışarı atıyor. O gece sarhoş olana kadar içiyor. Onun dışarı çıktığını gören İfagat, Zerrin’i arayıp ona gazetecinin Ferit’i takip ettiğini, Pelin’in onun yanında poz vermesini istiyor. Pelin, tesadüfmüş üzere Ferit’in eğlendiği yere gidiyor.

Gazetecinin birlikte fotoğraflarını çekmesi için Ferit’e yaklaşıyor. Gazeteci istediği pozları çekip çabucak “Yalı çapkını gecelere geri döndü” manşetiyle yayınlıyor. Seyran ile Suna’ya, Saffet ağa tarafından armağanlar geliyor. Tarık Kazım’a, Suna’yı Abidin ile otopark da gördüğünü söylüyor.

Kızlar Saffet ve Tarık’la birlikte alışverişe gidiyor. Kazım o sırada Abidin’i bulup meskene çağırıyor. Suna gelince onu yanına çağırıp otopark da konuştuklarını bildiğini söylüyor. Suna, dehşetten bayılıp yere yığılıyor. Kazım Abidin’e, hakaretler edip onu meskenden kovuyor ve onu bir daha Suna’nın etrafında görmek istemediğini söylüyor.

Öte yandan Tarık, meskeninde bir kızı mahpus tutuyor. Seyran, şayet Tarık’la evlenirse onun başına kim bilir neler gelecek? Kazım ise, Zerrin’le buluşup onunla birlikte alış veriş yapıyor.

Suna babasından büyük bir dayak yiyor. Seyran, onun için eczaneye indiğinde Ferit geliyor ve Seyran’a haberle ilgili açıklama yapıyor. Seyran ise, hiç oralı olmayıp Ferit’e, artık yollarını onunla ayırdığını söylüyor. O sırada Tarık gelip ortaya giriyor. Seyran Tarık’ın yanında Ferit’i, kovuyor.

Ferit Seyran’a, bu otoparkı unutmayacağını onun bundan sonra büyük acılar yaşayacağını söyleyip ağlayarak oradan ayrılıyor. Yolda Pelin’i arayıp onunla buluşmak istediğini söylüyor. Pelin’in yanına giden Ferit ona, evlenme teklif ediyor. Pelin de, Ferit’in evlenme teklifini kabul ediyor.

Yalı Çapkını 30. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ferit İstemeye İstemeye Pelin’le Buluşmaya Gidiyor!

star tv,Yalı Çapkını,Yalı Çapkını Dizisi

acıların en büyüklerini yaşatacağını söyleyip gidiyor. Çabucak Pelin’i arayıp onunla buluşuyor. Ferit Pelin’e, evlenme teklif ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ferit Pelin’e Evlenme Teklif Ediyor!