e
sv

Kenan Doğulu’dan boşanma iddialarına cevap geldi!

51 Okunma — 02 Ocak 2024 13:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Kenan Doğulu ve Beren Saat iki yıllık sevgililik  sonrasında 2014 yılının Temmuz ayında Los Angeles’ta dünyaevine girdi. Vakit zaman evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaşması ile ilgili magazin gündeminden düşmedikleri devirler oldu. Kenan Doğulu, boşanma tezleri hakkında şaşırtan bir açıklama yaptı.

Oyuncu eşi Beren Saat ile daima boşanma savları ile gündeme gelen Kenan Doğulu, “Boşanmıyoruz” açıklaması ile merakları giderdi.

Ünlü müzikçi Kenan Doğulu, yeni yılı ailesi ile birlikte Kıbrıs’ta bir otelde karşıladı. Konuklarına müzik ziyafeti sunan ünlü müzikçi, sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıkarak onların sorularını cevapladı. 2023’ü değerlendirip, yeni yıl bildirisi veren Kenan Doğulu, Beren Saat ile ilgili soruyu da cevapladı .Doğulu’nun sahne aldığı otele eşi Beren Saat ve annesi de geldi.

49 yaşındaki sanatçı açıklamalarında , “Bir sürü acı olay oldu. Her türlü ayakta kalmak zorundayız. 2024’e umutla bağlanacağız. Yeni yılda şahane günler diliyorum. Sıhhat, muvaffakiyet ve aşk gelsin.”ifadelerini kullandı.

A Boşandık mı

Beren Saat’in kendisini dinlemeye geldiği hatırlatılan Doğulu’ya “Hakkınızda birçok iddaa ortaya atıldı. Boşanacağınız söylendi” sorusu yöneltilen Doğulu şu açıklamalarda bulundu,“Onlara çok güldük. ‘Gizlice boşandılar’ yazmışlar. Biz de ‘Aa boşandık mı?’ diye şaşırdık. O denli bir şey olsa söylemez miyiz?”ifadelerini kullandı.

Beren Saat’in albümüne 100 Puan

Eşinin albümü hakkında da konuşmayı ihmal etmeyen müzikçi, “Çok hoş oldu. Geçtiğimiz hafta Los Angeles’ta klip çekti. Altı müzik var, hepsi Beren’in kendi bestesi. Ben arenjelerini yaptım” tabirlerini kullandı. Doğulu, “Albüme kaç puan verirsiniz?” sorusuna, “100” cevabını verdi.

beren saat,kenan doğulu

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Kenan Doğulu ve Beren Saat iki yıllık sevgililik  sonrasında 2014 yılının Temmuz ayında Los Angeles’ta dünyaevine girdi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kenan Doğulu’dan boşanma iddialarına cevap geldi!