e
sv

Keke Palmer doğuma gün sayıyor

529 Okunma — 09 Ocak 2023 13:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Keke Palmer doğuma gün sayıyor. Oyuncu Keke Palmer birinci sefer anne olmanın heyecanını yaşıyor. Ünlü oyuncu doğuma sayılı gün kala “Bebeğimi elime almak için sabırsızlanıyorum” açıklamasında bulundu.

Amerikalı oyuncu ve müzikçi Keke Palmer anne olmak için gün sayıyor. Erkek arkadaşı Darius Jackson ile birinci bebek heyecanını yaşayacak olan 29 yaşındaki müzikçi “Her şeyden çok, bebeğimi elime almak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Page Six’e konuşan Keke Palmer, bebek için çok heyecanlı fakat birebir vakitte gergin ve her şeyden çok meraklı olduğunu söyleyerek, “Bu, kimsenin sizi nitekim hazırlayamayacağı şeylerden biri” dedi.

                                 ‘Tempom yavaşladı’

Keke Palmer, anneliğe hazırlanmanın şimdiden hayatında tesir gösterdiğini, temposunu birazda olsa yavaşlattığını belirtti.

“Ben olağanda süratli tempolu bir insanım” diyen Palmer, “Benim için hayat saatte en az 90 mil süratle gidiyor, bu benim seyir suratım. Yani evet, bence genel olarak, ister tatiller ister hayatımdaki bu geçiş olsun, yavaşlamak katiyetle bana doğal gelen bir şey değil” diye açıklama yaptı.

Keke Palmer geçen hafta düzenlenen 2023 New York Sinema Eleştirmenleri Birliği Ödülleri’nden Nope’taki performansıyla En Yeterli Yardım Bayan Oyuncu Ödülü’nü aldı.

Keke Palmer doğuma gün sayıyor. Amerikalı oyuncu ve müzikçi birinci kere anne olmanın heyecanını yaşadığı açıkladı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Keke Palmer doğuma gün sayıyor