e
sv

Kararan takılara son! Artık takılarınız pırıl pırıl parlayacak!

417 Okunma — 13 Mart 2023 16:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Davetlerde ışıl ışıl parlamak istiyorsanız kesinlikle takılarınıza bu sistemi uygulayın..

Abone Ol

Çeşit çeşit takı kullanmayı seviyorsunuz lakin takılarınız bir mühlet sonra kararıyor mu? Takıların tabiatı gereği ne kadar ihtimamlı kullanıyor olsanız da bir mühlet sonra rengi solmaya ve kararmaya başlar. Takı severlerin en çok canını sıkan nokta da doğal ki budur. Ama bununda üstesinde geleceğiniz takılarınızın pırıl pırıl parlayacağı, birinci aldığınızdaki üzere olacağı bir sistemi elbette var.

Takılar Neden Kararır?

Her ne kadar pak kullanmaya itina göstersek de takılarımızın uzun müddet kullandığımızda karardığını görürüz. Sık sık temizlenmesine karşın kararan takılar bazen kullanılan gereçten ötürü bazen de hava ile temasından ötürü kararmalar görülebilir. Tıpkı vakitte takıların çok sık suyla temas etmesi de kararmasına neden olabilir.

Takılar Nasıl Parlar

Nasıl daha evvel öğrenmemişim diyeceğiniz kadar kolay bir yol. Gerekli olan materyaller sırf karbonat ve birkaç damla limon suyu.. Limon suyu ve karbonatı karıştırın takılarınızı bu karışımda uygunca ovun ve sıcak suda bekletin. Sonucu gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Işıl ışıl parlayan takılarınızla göz kamaştıracaksınız..

Hangi Aralıklarla Takı Parlatma Süreci Yapılmalı?

Takılarınızı ışıl ışıl yaparken dikkat edin zedelemeyin. Çok sık parlatma süreci yapmak takılarınızın materyaline ziyan verir ve aşındırır. Ayda bir sefer parlatma süreci yapmak ülküdür.

İpucu

Takı,Sık

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kararan takılara son! Artık takılarınız pırıl pırıl parlayacak!