e
sv

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz Ayrıldı Mı?

594 Okunma — 06 Aralık 2022 19:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pazar akşamlarına damga vuran ‘Yargı’ dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz, meslektaşı Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başlamıştı. Son olarak ikilinin ayrıldığı tarafında dedikodular ortaya çıktı. Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz ayrıldı mı? Argümanların akabinde Kaan Yıldırım’dan sitem dolu bir açıklama geldi.

“Değişen Moda İnsanı Değilim”

Kıyafete ve uygun giyinmeye para harcadığını, lakin tüketim çılgınlığı yapmayarak yıllarca giyebileceği eserleri tercih ettiğini söz eden Pınar Deniz; “Ben, o değişen moda insanı değilim, biraz daha klasik kesimleri seviyorum. O ölümsüz modülleri çağdaş hale getirmek bende daha büyük tesir bırakıyor. Yani o değişen moda insanı değilim aslında. Daha evvel kıyafete para yatırmama fikrindeydim. Biraz kaliteli kumaş takıntım olduğu için biraz da bu parayla hakikat orantılı olduğu için artık para harcıyorum. Lakin tüketim çılgınlığı istikametinden değil; daha az modül alıp daha âlâ fiyat ödeyip, hayatımın sonuna kadar giyebileceğim kesimler almaya çalışıyorum. Marka takıntım yok, hiç o insan değilim” diye konuştu.

“Kendimi İzlerken De Ağlıyorum”

Deniz, “Siz ekran karşısına geçip kendinizi izler misiniz?” sorusu üzerine ise şu yanıtı verdi:

Kendimi izlerken ağlıyorum bile! Yani objektif izlemeye çalıştığım için kendimi, o yüzden öykünün içine girip izliyorum. Kendimi de izliyorum yani artık. Ben kendini büyük eleştiren biriyim, nerede yanlış yaptığımı görüp bir daha onu yapmamaya çalışıyorum. O yüzden beğenmediğim çok şey oluyor. Yakınımdaki insanlardan tenkitleri kabul ediyorum, genelde sorarım etrafıma.

“Çalışarak Motive Oluyorum”

İşkolik biri olduğunu, şayet çalışıp üretmezse kendisini yeterli hissetmediğini anlatan ünlü oyuncu, ayrıyeten mesleğinde daima işiyle anıldığı için memnun olduğunu söyleyerek, kelamlarına; “İşiyle varmak olmak bir oyuncunun isteyebileceği en büyük şey olabilir. Bir de ben daima o niyetle çıkmıştım, işimle var olmak ve yaptığım işlerle anılmak üzerine. Asla hoşluk ya da neyse o sıfatlar, onlarla anılmamak üzere. Şu an durduğum noktada sanırım oyunculuğum ve yaptığım işlerle anılıyorum, bundan da memnunum. Biraz işkoliğim evet, alışılmış ki üst üste biraz fazla proje yaptım lakin aslında çok fazla seçici davranıp bu işleri kabul ettim. Sanırım ben çalışarak motive olan biriyim. Bir hafta beni oturtsanız mutsuz olabilirim, üretip işe fayda hissetmem gerekiyor” formunda devam etti.

Pınar Deniz’den Kaan Yıldırım Açıklaması

Başarılı oyuncu, iş temposunun yeni bir alakaya yelken açtığı meslektaşı Kaan Yıldırım’la görüşmelerine mani olmadığını da; “İkimiz de tıpkı işi yaptığımız için birbirimizin işine hürmet duyuyoruz, onun da benim kadar işkolik olduğunu düşünüyorum. O yüzden hiç pürüz olmuyor, sıfır yani” kelamlarıyla anlattı.

Pınar Deniz kimdir?

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz Ayrıldı Mı?

Pınar Deniz ile birlikte yer aldığı fotoğrafı toplumsal medya hesabından yayınlayan ünlü oyuncu, dedikoduları yalanladı. Sitemde bulunan Yıldırım, “Biz, bize ilişkin küçük dünyamızda çok memnunuz. Lütfen rahat bırakın bizi!” bildirisini yayınladı. Deniz de sevgilisinin bu gönderisine, “Seni çok seviyorum” yorumunu yaparak, cevap verdi.

Kaan Yıldırım,Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz Ayrıldı Mı?,pınar deniz

dedikodular ortaya çıktı. Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz ayrıldı mı? Argümanların akabinde Kaan Yıldırım’dan sitem dolu bir açıklama geldi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz Ayrıldı Mı?