e
sv

Jake Gyllenhaal’dan inanılmaz itiraf: İdrarımı verdim

220 Okunma — 25 Nisan 2023 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hollywood’un ünlü yıldızı Jake Gyllenhaal, son vakitlerde katıldığı The Kelly Clarkson Show’da unutulmaz bir anısını paylaştı. Karanlık Seyahat, Pers Prensi ve Brokeback Dağı üzere sinemalarla tanınan oyuncu, geçmişte cankurtaranlık yaptığını ve denizanası sokması sonrası bir bireye idrarını verdiğini söyledi.

Jake Gyllenhaal idrar

Gyllenhaal, kıyıda yaralanmış bireylere birinci yardım uygularken, denizanası tarafından sokulan birinin idrarına gereksinimi olduğunu öğrendi. Bu durumda yapılacak en uygun şeyin idrar kullanmak olduğunu hatırlayan oyuncu, kelam konusu bireye yardım etmek için kendi idrarını kullandığını anlattı.

Jake Gyllenhaal idrar kıssası ile toplumsal medya gündemine oturdu

Sunucu Kelly Clarkson, aktörün öyküsüne şaşırmış bir biçimde yaklaşarak, “Gerçekten bunu yaptın mı? Yoksa bir bardağa yaparak ona mı verdin?” diye sordu. Fakat Gyllenhaal, denizanası sokmasının acısının o kadar şiddetli olduğunu ve çaresizce rastgele bir tahlile gereksinimi olduğunu hatırlatarak, kendi idrarını direkt kullanmanın en uygun tahlil olduğunu vurguladı.

Gyllenhaal, cankurtaranlık periyodu hakkında daha fazla anı paylaşarak, denizde çalışmanın hiç de ‘Baywatch’ dizisinde olduğu üzere olmadığını söyleyerek izleyicileri güldürdü.

Hollywood’un ünlü yıldızı Jake Gyllenhaal, son vakitlerde katıldığı The Kelly Clarkson Show’da unutulmaz bir anısını paylaştı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Jake Gyllenhaal’dan inanılmaz itiraf: İdrarımı verdim