e
sv

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız’dan şok itiraf geldi!

56 Okunma — 28 Aralık 2023 13:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü türkücü  İbrahim Tatlıses ile  evliliğinden olan ve ismini Elif Ada verdiği bir kızı bulunan Ayşegül Yıldız, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda bir AVM’de görüntülendi. Ayaküstü muhabirler ile konuşarak sorularına yanıt veren ünlü isim, kızı ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sunucu, oyuncu ve İç mimar olan 42 yaşındaki Ayşegül Yıldız, kendisinden 29 yaş büyük 71 yaşındaki İbrahim Tatlıses ile 2011 yılında nikâh masasına oturmuştu lakin 2013 yılında anlaşamayarak mutabakatlı halde evliliğini sonlandırmıştı.

Ayşegül Yıldız muhabirlere yaptığı bir açıklamasında “Hastaneye gidene kadar ikna olmadım” diyerek İbrahim Tatlıses için korkusunu belirtti.

Usta sanatçı ile 11 yaşında Elif Ada isminde bir kızları olan Yıldız, evvelki gün Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldı. Cilt bakımına geldiğini söyleyen ünlü isim, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yeni yılda ailesi ile olacağını belirten hoş sunucu, “Yeni yılda ailemle ve çocuğumla konutta olacağım. Dünyada olan şeyler hepimizi etkiliyor. O yüzden çıkasım da yok” dedi. İbrahim Tatlıses hakkında “İbrahim Bey’i korkulacak biri olarak görmedim diyerek kendi özel hayatı ile açıklamalarda bulundu. Ayşegül Yıldız, “Artık iç mimarlık yapmak istemiyorum. Beni keyifli etmiyor. Televizyonla ilgili hoş teklifler vardı lakin anlaşamadığımız yerler oldu. Gönlüm televizyondan yana” diye konuştu.

Yıllardır hayatında bir şey değişmediğini söyleyen oyuncu, “Hayatımda bir şey değişmedi. İbrahim Beyefendi ile evliyken de aynıydım artık de… Hayat şeklim da magazin değil. Asosyalim” açıklamasında bulundu.

“Yeteneğini Babasından Almış”

Kızı Elif Ada ile ilgili konuşan Yıldız, şu sözleri kullandı: Beşinci sınıfa gidiyor. Elif Ada’nın şahane sesi var. Öteki çocukları üzere babasından yeteneği almış. Hiçbir çocuğu İbrahim Beyefendi üzere olamaz. Yabancı müzik söylüyor kızım. Elif Ada utangaç, babasının yanında müzik söylemiyor. Benim kaydedeceğimi anladığında da söylemiyor.

Ayşegül Yıldız,ibrahim tatlıses

Ünlü türkücü  İbrahim Tatlıses ile  evliliğinden olan ve ismini Elif Ada verdiği bir kızı bulunan Ayşegül Yıldız, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda bir AVM’de görüntülendi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız’dan şok itiraf geldi!