e
sv

Hadise deprem için Hollanda’dan bağış topladı

315 Okunma — 16 Şubat 2023 12:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü popçu hadise sarsıntıdan etkilenen vilayetler için Hollanda’dan bağış topladı. Geçtiğimiz günlerde ülkemizi sarsan Kahramanmaraş Pazarcık sarsıntısı ile 10 vilayet çok önemli oranda yıkıma uğramıştı.

AFAD, Kızılay üzere devlet kurumları da olmak üzere ülkemizdeki bütün üniteler zelzelenin yaralarını sarmak için çalışmakta. Bunlara elbette sanatçılarımızda dahil. En son yardım haberi Hadise’den geldi.

Hadise sarsıntı için Hollanda’ya gitti

Avrupa’da doğup büyüyen hadise yıllar içerisinde hepimizin hafızalarında gerek müzikleri ve OSES Türkiye üzere TV programları ile hepimizin hafızasında yer edindi. Sanatçı zelzele için yardım arayan toplayan öbür vatandaşlarımız üzere elinden gelen her şeyi yapıyor. Bunun için Hollanda’ya gidip lokal radyo ve televizyon kanallarından Türkiye’ye zelzele yardımı istedi. 

Hadisenin, Hollanda’daki ağır geçen yardım kampanyasının akabinde İstanbul’a dönüp gerçekleşen ortak yardım canlı yayınına da katıldı. 

Popçunun süreçle ilgili Twitter hesabından gerçekleştirdiği açıklama şu formda:

Şu an Hollanda’da radyo istasyonundayım. Depremzedeler için yardım toplanıyor… Ağır bir gün… Acımız büyük… Evet çok güç günler geçiyoruz ancak bir olunca gördüğünüz üzere her şeyi başarıyoruz. Burada olmak benim için önemli… Zira ben gurbetçi bir ailenin evladıyım. Burada beşerlerle ortamızda köprü olabilmek benim için çok önemli… Daha sonra İstanbul’a döneceğim ve akşamki ortak yayında ben de olacağımifadelerine yer verdi. 

Açıklamasından da anlaşıldığı üzere hadise toplum sıkıntılarından uzak duran öteki sanatkarların izinde değil.

Deprem,hadise

Ülkemizde yaşanan sarsıntı felaketi için Hadise’de kolları sıvadı. Ünlü müzikçi Hollanda’ya giderek, Türkiye için bağış topladı. Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hadise deprem için Hollanda’dan bağış topladı