e
sv

Futbolun efsane ismi Pele’den acı haber!

492 Okunma — 30 Aralık 2022 00:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir periyodun efsane futbol oyuncularından birisi olan Pele, geçtiğimiz günlerde antibiyotik aldığını ve kolon kanseri tedavisi gördüğünü açıklamıştı. Ünlü futbolcunun bu açıklaması tüm sevenlerini hayli üzmüştü. Ünlü futbolcudan acı haber geldi… Pele, 82 yaşında hayatını kaybetti…

pele

Futbolcu Pele hayatını kaybetti

Geçtiğimiz günlerde kolon kanserine yakalandığını ve tedaviye cevap vermediğini lakin ümitli olduğunu söyleyen usta futbolcu 82 yaşında ne yazık ki kolon kanserine yenik düşerek hayatını kaybetti. Bir vakitlerin efsanesi haline gelen futbolcu vefat haberi ile tüm sevenlerini yıktı.

Noel’i hastanede geçirecekti

Kolon kanseri tedavisi gören futbolcu, Noel’i hastanede geçireceğini duyurmuştu. Sao Paulo kentindeki Albert Einstein Hastanesi, Pele’nin kalp ve böbrek rahatsızlıklarının ağırlaştığını belirtmişti. Tabipler usta futbolcunun Noel’i hastanede geçirmesinin daha sağlıklı olacağını belirtmişlerdi.

pele

Son toplumsal medya paylaşımı herkesi duygulandırdı

Usta futbolcu toplumsal medya hesabından : “Dostlarım, herkesi sakin ve müspet tutmak istiyorum. Güçlüyüm, çok umutluyum ve tedavimi her zamanki üzere uyguluyorum. Aldığım bakım için tüm tabip ve hemşire takımına teşekkür etmek istiyorum. Tanrı’ya çok inancım var ve dünyanın dört bir yanından sizden aldığım her sevgi bildirisi beni güç dolu tutuyor.” cümlelerine yer vermişti.

Pelé,pele futbol,pele vefat

Bir periyodun efsane futbol oyuncularından birisi olan Pele, geçtiğimiz günlerde antibiyotik aldığını ve kolon kanseri tedavisi gördüğünü açıklamıştı. Ünlü futbolcunun bu açıklaması tüm sevenlerini epey üzmüştü.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Futbolun efsane ismi Pele’den acı haber!