e
sv

Kraliçe 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Deniz Gaye’yi Öğreniyor Mu?

225 Okunma — 30 Nisan 2023 02:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Kraliçe, 7. yeni kısmıyla 3 mayıs çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Deniz, çiftliği tekrar ayağa kaldırmak için bir yatırımcı bulur. Bu ortada da Ateş’e bir talih daha vermek ister. Gaye, bu sayede Ateş’e daha yakın olup onunla birlikte olmak ister. Ateş Gaye’den bir oğlu olduğunu öğrenince onu görür ve bu durumu Deniz’e anlatmak ister. Fakat, çiftlikte çıkan yangın bu itirafı maniler. Kraliçe 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Deniz, Gaye’yi öğreniyor mu?

Deniz Gaye’yi Öğreniyor Mu?

Kraliçe dizisinin 7. kısım 1. fragmanında; Zeynep, Selim’le vakit geçirmeye başlıyor. Komiser ise Zeynep’in karşısına çıkıp kendisini o adam için mi terk ettiğini soruyor. Deniz ve Ateş ortasındaki ilgi yine kopma noktasına geliyor. Deniz’in tutumlarından sıkılan Ateş, soluğu Gaye’nin yanında alıyor. Deniz’in ise Gaye ile Deniz ortasında olanlardan haberi yoktur. Deniz Ateş’i, aradığında telefona Gaye karşılık veriyor. Pekala Deniz, Gaye’yi öğrenecek mi?

İşte Kraliçe 7. kısım 1. fragmanı…

KRALİÇE 6. KISIM ÖZETİ!

Gaye, yeni yatırımcı olarak çiftliğe gelir. Deniz’le konuşup anlaştıktan sonra mukavele imzalanır. Ateş, çiftliğe geldiğinde Gaye’yle karşılaşınca şok olur. Zeynep, Gaye’yi görünce onu nerede gördüğünü hatırlamaya çalışır. Lakin bir türlü hatırlayamaz. Muhakkak onu bir yerde gördüğünü bilir.

Deniz, Ateş’le ortalarında ne olursa olsun ona, kızı için bir talih daha vermek ister. Ateş ile Deniz, tekrar bir ortaya gelir. Gaye ise, ortaya çıkıp daima Ateş’i arayıp onunla görüşmek ister. Bu iştirak işinden sonra Ateş Gaye’yle görüşüp buluşmak için sözleşir. Deniz, Ateş’in bir bayanla konuştuğunu anlar.

Ateş Deniz’e, iş toplantısına gittiğini söyler. Deniz ise, ona inanmayıp Ateş’i takip eder. Ateş’in hakikaten iş toplantısına gittiğini görünce onu takip ettiğine pişman olur. Ateş, iş toplantısından sonra Gaye’yle buluşur ve ondan bir oğlu olduğunu öğrenip şok olur.

Gaye Ateş’i, her şeyi Deniz’e anlatmakla tehdit eder. Ateş onu sakinleştirip ona, bu durumu Deniz’e anlatacağına kelam verir. Akşam konuta gittiğinde bu mevzuyu Deniz’e anlatmak ister. Lakin çiftlikte çıkan yangın her bu itirafı pürüzler.

Ziya, çiftliğe yeni bir yatırımcı bulunduğunu öğrenince seraları yaktırır. Yangın çıktıktan sonra tüm fidanlar telef olur. Zeynep, bu yangını çıkaranın Ziya olduğunu anlayıp tüfeğini alıp onun kapısına dayanır. Ali ile Deniz, ona pürüz olur.

Gaye Ateş’i arayıp ona, Deniz’e bir oğlu olduğunu söyleyip söylemediğini sorar. Oda anlatamadığını söyleyince Gaye ona, yapacaklarından korkmasını söyler. Ateş, koşarak meskene gelir. O sırada Gaye Deniz’i arayıp meskenine gelmek istediğini söyler.

Tam Ateş meskene gelip Deniz’e, bir şey anlatması gerektiğini söylediğinde kapı çalar ve Gaye içeri girer. Gaye, daima birlikte konuşmalarının daha yeterli olacağını söyler.

Kraliçe 7. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Gaye Deniz’e Her Şeyi İtiraf Edecek Mi?

kanal d,kraliçe,Kraliçe dizisi

k ister. Fakat, çiftlikte çıkan yangın bu itirafı maniler. Kraliçe 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Deniz, Gaye’yi öğreniyor mu

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kraliçe 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Deniz Gaye’yi Öğreniyor Mu?