e
sv

Dehşet verici olayın ardından ilk açıklama! Merve Veziroğlu’nun sağlık durumu nasıl oldu?

71 Okunma — 19 Aralık 2023 06:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medyanın önde gelen isimlerinden ve Youtuber Merve Veziroğlu, kocası tarafından gerçekleşen üzücü bıçaklı akına maruz kaldı. Bu şok olay sonrasında, Merve Veziroğlu’nun şimdiki sıhhat durumu, hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Pekala, Merve Veziroğlu’nun son sıhhat durumu nasıl?

MERVE VEZİROĞLU KİMDİR?

Merve Veziroğlu Yıldırım, toplumsal medya fenomeni ve Youtuber olarak tanınır ve Youtube’da 118 bin, Instagram’da ise 18 bin takipçiye sahiptir. Dizayncı ve yüksek iç mimar olan Veziroğlu, 2017 yılından bu yana Youtube’da içerik üretmektedir.

Üsküdar’da yaşayan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32), kocası Yunus Yıldırım’ın bıçaklı saldırısına uğradı. Meskendeki bir uyuşmazlık sonucu Yunus Yıldırım, eşini meyve bıçağıyla tekraren bıçakladı. Merve Veziroğlu Yıldırım ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, saldırgan yakalandı. Merve Veziroğlu Yıldırım’ın ablası Şerife Yavuz, “32 yerinden bıçakladı” dedi. Merve Veziroğlu’nun eşi tarafından bıçaklı akına uğradığı sav edilen olayın akabinde, Veziroğlu’ndan birinci açıklama geldi.

OLAY NASIL GELİŞTİ?

Olay, sabah saatlerinde Üsküdar’da gerçekleşti. Yaklaşık bir yıl evvel Üsküdar’daki meskenlerine taşınan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32) ile Yunus Yıldırım (31) çifti, argümana nazaran şiddetli bir halde anlaşamıyordu. Tartışma sabah saatlerinde başladı. Tartışma büyüdüğünde Yunus Yıldırım, Merve Yıldırım’ı yatak odasında 32 defa bıçakladı. Akabinde Yunus Yıldırım polisi arayarak eşini bıçakladığını bildirdi ve kendini ihbar etti. Tıpkı vakitte kuşkulu, sıhhat takımlarına yaralı eşinin meskene içeride olduğunu söyledi. Yunus Yıldırım gözaltına alındı ve Asayiş Ofis Amirliğine götürüldü.

MERVE VEZİROĞLU’NUN SIHHAT DURUMU NASIL? İŞTE YENİ DURUMU

Merve Veziroğlu, yaşadığı bu fecî olayın akabinde birinci kere bir açıklama yaparak şunları söyledi: “Dualarınız ve sevginiz bana ulaştı. Çok teşekkür ederim. Mucizevi bir formda hayatta kaldım. Eskisi üzere olmam vakit alacak. Vefatla hayat ortasındayken beni toplayıp hayata döndüren, Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin harika hekimleri, hemşireleri ve tüm sıhhat çalışanlarına minnettarım. Size anlatmak istediğim çok şey var, lakin biraz toparlanmam gerekiyor. Ameliyatım için dualarınızı bekliyorum, sevgi dolu insanlar…”

ABLASI AÇIKLAMA YAPTI

Merve Veziroğlu Yıldırım’ın ailesi, haberi aldıktan sonra çabucak hastaneye koştu. Abla Şerife Yavuz, olayın akabinde kız kardeşinin yaşadığı meskene geldi ve şunları lisana getirdi: “Kız kardeşimi şu anda ağır bakıma aldılar, kanaması var. Ayrıntıları tam olarak bilmiyoruz. Şoktayım. Şiddet cezalarının katiyen ağırlaştırılmasını istiyorum. Akşam yatıyoruz, sabah neyle karşılaşacağımız muhakkak değil. Şoklar içindeyim. İnşallah güzel olur. Hastaneden aramışlar, 32 yerinden bıçaklandığı söyleniyor.” dedi.

Apartman sakinlerinden Ali Aydın ise şunları söyledi: “Adamın ortalarında geçimsizlik olduğunu söylediği bir şeydi aslında. Yaklaşık bir yıldır buradaydılar, yeni evlilerdi.”

Magazin

Veziroğlu,Yunus Yıldırım,Merve Veziroğlu Yıldırım,Olay,Merve

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Dehşet verici olayın ardından ilk açıklama! Merve Veziroğlu’nun sağlık durumu nasıl oldu?