e
sv

Cinsiyet değiştiren Çukur’un Timsah Celil’i Ahmet Melih Yılmaz’ın son hali şok etti

42 Okunma — 09 Ocak 2024 11:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çukur  dizisinde ‘Timsah Celil’ karakteri ile akıllarda kalan ve akabinde Cam Tavanlar dizisi ile  izleyenlerin karşısına çıkan ünlü oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirerek trans birey olduğunu duyurmuştu. Yeni seçtiği hayatta ismini değiştirmeyi de ihmal etmeyen ve  Meli Bendeli ismini alan oyuncu toplumsal medya sayfasından paylaştığı gönderileri ile sık sık gündeme geliyor. Ünlü oyuncu artık de küçük elbisesi ile çekindiği fotoğrafları takipçileri ile paylaşıyor.

2020 yılında Adana Altın Koza Sinema Festivali’nde ‘Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görülen Ahmet Melih Yılmaz, son olarak Cam Tavanlar dizisinde Şinasi karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

Cinsiyet değiştirme ameliyatı olan ünlü oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, geçtiğimiz yıllarda ise Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu.

Yılmaz açıklamasında “Hayatım gitmiyordu. Kabuslardan bir yerlerden atıyorum kendimi daima. İlerletemiyorum hayatımı.

Bu toplumsal olarak da bu türlü, düzgünce konuta kapanmalar böyle… Dünyadan çekilmiştim yahut onu öldürecektim, Allah’tan korktum travesti oldum yani o denli söyleyeyim” dedi.

Ünlü oyuncu konuşmasında “Ona ben ‘travesti olacağım’ diye bildiri attım. Arkandayım dedi, yanımda olacaktın dedi. Ben önüme baktım. Bu türlü olmamın kendisiyle alakası yok.

Geç kalmamın alakası var. O yüzden önüme çıkan herkese kızgınım. Anama, oyunculuğa, unutamadım adama, herkese başka kızıyorum. Evvelimi bilmeyen ahirimden hesap sormasın. İnsanların şaşkınlıklarını anlıyorum da teessüflerini anlamıyorum” dedi.

Bu anlarda Armağan Çağlayan gözyaşlarına hakim olamadı  “Bu kadar sert bir şey beklemiyordum açıkcası. Bir insanın herkese kızgın olması taşınması çok güç bir yük” dedi.

Son devirde paylaştığı pozları ile isminden kelam ettiren ve yeni fiziğine kavuşan Yılmaz, 1 ayda 5 ameliyat olduğunu ve 8 saat boyunca ameliyathanede olduğunu söylemişti. Ahmet Melih Yılmaz ismi ile akıllarda kalan başarılı oyuncu, küçük elbisesi ve pembe saçları ile ayna pozu verdi. Tezli usulünü “Yürü be” notu ile paylaşan oyuncuya takipçileri tarafından beğeni yağdı.

ahmet melih yılmaz

Çukur  dizisinde ‘Timsah Celil’ karakteri ile akıllarda kalan ve akabinde Cam Tavanlar dizisi ile  izleyenlerin karşısına çıkan ünlü oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirerek trans birey olduğunu duyurmuştu

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cinsiyet değiştiren Çukur’un Timsah Celil’i Ahmet Melih Yılmaz’ın son hali şok etti