e
sv

Burçin Terzioğlu’ndan korkutan haber!

798 Okunma — 22 Kasım 2022 20:02
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ekranların sevilen oyuncusu Burçin Terzioğlu geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza atlattı. Evinin merdiveninde düşen Terzioğlu hayranlarını korkuttu. Ayağında kırık olan Terzioğlu’nun son durumu nasıl? İşte detaylar…

Yer aldığı birçok yapımda adından sıklıkla bahsettirmeyi başaran güzel oyuncu Burçin Terzioğlu geçtiğimiz günlerde talihsiz bir olay yaşayarak hayranlarını korkuttu. Bir süredir birlikte olduğu spor eğitmeni Umut Duygu’dan evlilik teklifi alan oyuncunun, geçtiğimiz hafta evinin merdiveninden düştüğü öğrenildi.

Burçin Terzioğlu

AYAĞINDA ATELLE DAVETE KATILDI

Özellikle yer aldığı Poyraz Karayel adlı dizideki Ayşegül karakteriyle büyük hayran kitlesine oluşan Burçin Terzioğlu, İstinyePark’ta düzenlenen, tanıtım yüzü olduğu markanın paneline katıldı. Evinin merdiveninden düşen ve ayak parmağı kırılan oyuncu ayağındaki atelle objektiflerin karşısına geçti.

Burçin Terzioğlu yüzü olduğu markanın panel davetinde

EVDE AYAĞINI KIRDI!

Bir hafta önce evde merdivende düştüğünü söyleyen Terzioğlu, “Üç hafta böyle dolaşacağım” açıklamasını yapan Burçin Terzioğlu, ayrıca, “Yakında sete başlayacağım. Her şey ayarlandı, yakında başlıyoruz” ifadelerini kullanarak ayağında küçük bir kırık olduğunu söyledi.

Burçin Terzioğlu

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Burçin Terzioğlu’ndan korkutan haber!