e
sv

Burak Sağyaşar deprem bölgesine okul yaptırıcaklarını duyurdu

447 Okunma — 17 Şubat 2023 22:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü üretimci ve oyuncu olan Burak Sağyaşar, üretimci arkadaşları ile birlikte sarsıntı bölgesine okul yaptıracaklarını duyurdu. 

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6’lık ‘Asrın felaketi’ olarak nitelendirilen zelzeleler sebebiyle binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Enkaz arama çalışmalarının hâla devam ettiği  afet bölgesinde 3 ay müddet ile OHAL ilan edildi. Türkiye’nin dört bir yanından depremzedelere yardım yağmaya devam ediyor. Ünlü isimlerde sarsıntıya kayıtsız kalmadı. Bunlardan biri de Burak Sağyaşar oldu.

‘Tam donanımlı okul yapılacak’

Yapımcılar derneği ve TESİ-YAP’a üye kurumlarımız ve kıymetli dizi yapımcılarımız ile yapılan idare heyeti toplantısı sonucunda; üyelerimizin bugüne kadar yaptığı birebir ve nakdi katkıları dışında yapımcılarımız tarafından yapılan nakdi bağışlar ile de afet bölgesine tam donanımlı bir okul yaptırılmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

burak sağyaşar,Deprem,hatice şendil

Ülkemizde gerçekleşen sarsıntı felaketi herkesi epeyce üzdü. Burak Sağyaşar ve arkadaşları sarsıntı bölgelerine okul yapacaklarını duyurdu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Burak Sağyaşar deprem bölgesine okul yaptırıcaklarını duyurdu