e
sv

Bu yöntemle siyah noktalardan dakikalar içinde kurtulun! Doktorların yeni önerisi…

73 Okunma — 19 Aralık 2023 02:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Doktorların yeni reçetesi… İşte siyah noktaların kökünü kurutacak yöntem!

Cilt problemlerinden biri olarak kabul edilen siyah noktalar, pek çoğumuz için rahatsız edici bir problem olabilir. Fakat bu sistemle artık siyah noktalardan kurtulmanız çok daha kolay hale gelecek. Yalnızca birkaç dakika ayırmanız kâfi olacak. İşte Korelilerin tanınan yolu ile siyah noktaları unutun.

Siyah Noktalar Neden Oluşur?

Siyah noktalar, sıhhatsiz ve yağlı beslenme alışkanlıklarından, hava kirliliğinden, güneş koruyucularının düzgün bir biçimde temizlenmemesinden ve yetersiz cilt bakımından kaynaklanabilir. Fakat bu faktörler yalnızca bazılarıdır. Ayrıyeten, siyah noktaların genetik etkenlerle de alakalı olabileceğini unutmamak gerekir.

Siyah noktalar, tahminen de can sıkıcı bir sorun üzere görünse de sistemli bakım ile önlenebilir ve tedavi edilebilir. Üstelik, Korelilerin geliştirdiği bir prosedür sayesinde, siyah noktalardan yalnızca 15 dakika içinde kurtulabilirsiniz. Bu formülü denedikten sonra, neden daha evvel denemediğinize şaşıracaksınız.

Fiddy Metodu ile Siyah Noktalara Son Verin:

Kore cilt bakım blog müellifi Fiddy Snails tarafından geliştirilen Fiddy formülü, siyah noktalardan ve ciltteki kirlerden kurtulmanıza süratle yardımcı olabilir. Bu yol üç evreden oluşur ve temel gayesi cildi derinlemesine temizlemektir. Fakat unutmayın ki bu yolu sık sık değil, haftada yalnızca bir sefer uygulamak gereklidir.

Bu sistem sayesinde cilt bariyerinize ziyan vermeden, cildin pH istikrarını bozmadan derinlemesine paklık yapabilirsiniz. Bu kolay uygulama ile gözeneklerinizi de özgürleştirebilirsiniz.

Adım 1: Cildinizi Temizleyin Birinci olarak cildinizi güzelce temizlemelisiniz. Cildi kirlerden arındırmak epeyce değerlidir. Yüzünüzü temizledikten sonra salisilik asit içeren bir tonik kullanmalısınız. Bu toniği pamuk yardımıyla yüzünüze uygulayın ve yaklaşık 15 dakika bekletin.

Adım 2: Kil Maskesi İkinci adımda, yüzünüze uyguladığınız toniği yıkamadan evvel bir kil maskesi sürmelisiniz. Kullandığınız materyallerin cilt tipinize uygun olduğundan emin olun. Kil maskesini kuruyana kadar bekleyin ve akabinde ılık su ile durulayın.

Adım 3: Yağ Bazlı Temizleme Son adımda, yağ bazlı bir temizleme jeli yahut su kullanmalısınız. Bu yağı cildinizde yaklaşık 15 dakika bekletin ve akabinde 5 dakika boyunca masaj yaparak cildinize uygulayın. Son olarak suyla yeterlice durulayın.

Tüm bu adımları tamamladıktan sonra cildinizin daha parlak olduğunu ve gözeneklerinizin temizlendiğini göreceksiniz. Siyah noktalardan kurtulmak artık çok daha kolay ve etkili!

Güzellik

Cildi,Adım,Cilt,Dakika

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bu yöntemle siyah noktalardan dakikalar içinde kurtulun! Doktorların yeni önerisi…