e
sv

Boğa burcunda Kanlı Ay Tutulması! Her şey netleşiyor, eteğimizdeki taşlar dökülüyor…

70 Okunma — 20 Aralık 2023 19:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Herkesin uzun vakittir dikkati çektiği Ay Tutulması geldi çattı. Tutulmanın burçları nasıl etkileyeceğine dair ayrıntıları ise Astrolog Filiz İnsel’e sorduk.

Herkese merhabalar…

Ben Astrolog Filiz İnsel.

Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması’nın tesirlerini sizler için kaleme aldım.

İşte detaylar!

28 Ekim saat 23:24’te Boğa burcunun 5 derecesinde gerçekleşecek olan bir ay tutulması, 2021 Kasım ayında başlayan olayların sonuna geldiğimizi ve bu tarihten itibaren başlayan olayların netleşeceğini gösteriyor.

Ay tutulmaları, ay düğümlerine yakın bir uzaklıkta gerçekleşen dolunaylardır. Güneş, Dünya ile Ay’ın ortasına girerek Ay’ın ışığını tam olarak yansıtmasını maniler. Bu ay tutulması, Boğa burcunun birinci 5 derecesinde gerçekleştiği için hayvansal ve ziraî bahislerle ilgili kimi meseleleri beraberinde getirebilir.

Tutulma 4 saat sürecek

Tutulmanın yaklaşık olarak 4 saat süreceği ve tesirlerinin 4-5 yıl boyunca devam edeceği düşünülüyor. Boğa burcu, finans, yatırımlar ve iktisatla ilişkilendirildiğinden, bu süreçte piyasalarda olumlu ve olumsuz gelişmeler yaşanabileceği söylenebilir.

Tutulma gerçekleşirken ufuk çizgisinde Aslan burcu yükseliyor olacak, bu da siyasi başkanlar ortasında tansiyonların artabileceğine işaret ediyor. Ülke olarak güvenlik muhtaçlığının artabileceği ve huzur sağlamaya çalışırken beklenmedik olaylarla karşılaşabileceğimiz bir periyoda giriyoruz. Bu süreçte kalabalık yerlerde bulunmaktan kaçınılması önerilir.

Türkiye Yüzyılı’na özel değişimler

29 Ekim’de Türkiye’de 100. yıl kutlamalarını yaparken yeni bir yüzyıla gireceğiz ve bu yeni yüzyılda birtakım değişiklikler bekleniyor. Yasama, yürütme ve meclis üzere alanlarda şaşırtan gelişmeler yaşanabilir, siyaset gündemi epey ağır olabilir. Şahsî olarak huzur bulma uğraşı içindeyken, beklenmedik olaylarla karşılaşarak konfor alanının dışına çıkma ihtimalimiz yüksek.

Şimdi, burçlara özel tesirlere bakalım:

Koç Burcu Yükselen Koçlar: Finansal mevzular, çıkarlar ve kayıplar gündeminizde olabilir. Harcamaları abartmamaya dikkat etmelisiniz ve gereksiz riskler almaktan kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Yükselen Boğalar: İkili bağlar ve iştiraklerle ilgili krizler yaşanabilir. Fanatik davranışlardan kaçının ve abartılı yansılar vermekten kaçının.

İkizler Burcu Yükselen İkizler: Ruhsal olarak zorlayıcı bir periyot olabilir. Dehşet, telaş ve dertlerle başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel sıhhatinize dikkat edin.

Yengeç Burcu Yükselen Yengeçler: Sosyal etrafınız, arkadaşlarınız ve bağlantılarla ilgili krizler yaşanabilir. Hengame ve tartışmalardan uzak durmaya çalışın ve anlayışlı olun.

Aslan Burcu Yükselen Aslanlar: Kariyer hayatınız etkilenebilir. Konut ve iş ortasında istikrar sağlamak zorlayıcı olabilir. Mesleğinizde birtakım krizler yaşanabilir.

Başak Burcu Yükselen Başaklar: Yurt dışı eğitim, seyahatler, türel hususlar ve imtihanlar gündeminizde olabilir. Seyahatlerde dikkatli olun ve zihinsel yorgunluğa karşı kendinizi koruyun.

Terazi Burcu Yükselen Teraziler: Finansal mevzularla ilgili dikkatli olmanız gerekebilir. Gereksiz borçlanmalardan kaçının ve yararlarınızı dengeleyin.

Akrep Burcu Yükselen Akrepler: İkili bağlarda krizler yaşanabilir. Öfkenize hakim olmaya çalışın ve spor yaparken kazalara karşı dikkatli olun.

Yay Burcu Yükselen Yaylar: Ruhsal ve bedensel sıhhatinize dikkat edin. Kaygı ve korkularla çaba edebilirsiniz. Fikir çatışmalarına dikkat edin.

Oğlak Burcu Yükselen Oğlaklar: Özel hayatınızda krizlerle karşılaşabilirsiniz. İş yerinde ve özel hayatınızda gerginlikler olabilir. Sabır testinden geçebilirsiniz.

Kova Burcu Yükselen Kovalar: Aile içinde kıymetli krizler yaşayabilirsiniz. Mesken içi kazalara karşı dikkatli olun. Mesleksel hususlarda sabırlı olun.

Balık Burcu Yükselen Balıklar: Yakın etraf, komşular ve akrabalarla ilgili krizler yaşanabilir. Elektronik aygıtlarla ilgili meselelere dikkat edin ve irtibatta sivri lisanlı olmamaya çalışın.

Astroloji

Dikkat,Tutulma,Boğa,Olun,Konular,Burcu

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Boğa burcunda Kanlı Ay Tutulması! Her şey netleşiyor, eteğimizdeki taşlar dökülüyor…