e
sv

Beyaz ayakkabılarınızı artık temizlemek çok daha kolay!

364 Okunma — 20 Mart 2023 17:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kirlenen beyaz ayakkabılarınızı birinci günkü üzere tertemiz yapacak bir yöntem!

Abone Ol

Isınan havalarla birlikte kışlık çizmeler, botlar koyu renkli ayakkabılar rafa kaldırılıyor ve yerini açık renklerde yazlık ayakkabılar alıyor. Ee malum beyaz giyme toz olur diye boşuna dememişler. Siz tekrar de giyin, kirlendi diye de hiiç üzülmeyin. Zira her daim tertemiz olmasını sağlayacak o kolay ve tesirli tahlili artık biliyor olacaksınız!

Beyaz ayakkabılarınızın birinci günkü üzere bembeyaz olmasını istiyorsanız gereksiniminiz olan tek şey yarım fincan beyaz sirke ve biraz ılık su. Bu iki gereç ile kirlenmiş, makûs görünümlü ayakkabılara veda edebilirsiniz.

Sirkeli su ile temizlik

Yarım çay bardağı beyaz sirkeyi bir bardak ılık su ile seyreltin ve bir bez yardımıyla beyaz ayakkabılarınızı silin. Temizledikten sonra güzelce kurulayıp güneş ışığında 3-4 saat kurumaya bırakabilirsiniz.

Cif ile temizlik

Başka bir formül olarak ciften yardım alabilirsiniz. Diş fırçasının üzerine bir ölçü gezdirdiğiniz cif ile beyaz ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz. Daha sonra nemli bir bezle ciften arındırın ve kurumaya bırakın. İşte beyaz ayakkabılarınızı temizlemek bu kadar kolay!

İpucu

Beyaz,Ayakkabılar

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Beyaz ayakkabılarınızı artık temizlemek çok daha kolay!