e
sv

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Songül Hamile Olduğunu Mu Öğreniyor?

159 Okunma — 24 Nisan 2023 13:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, 35. yeni kısmıyla 13 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Sadi, baş savcıyla olan planlarını bozmamak için Taylan’a silahını doğrultup ona ateş eder. Mert, yıllardır abla dediği Derya’nın aslında annesi olduğunu öğrendikten sonra ona, babasının kim olduğunu sorar. Derya, artık ne yapacak? Mert’in babasının Sadi olduğu ortaya çıkacak mı? Gelsin Hayat Bildiği Üzere 35. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Songül, gebe olduğunu mu öğreniyor?

Songül Gebe Olduğunu Mu Öğreniyor?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 35. kısım 2. fragmanında; Sadi, aslında Taylan komiseri öldürmüyor. Servet ise, Sadi’yla buluşup ona karısının ve arkadaşlarının kayıp baş komiseri bulamadıklarını söylüyor. Mert, Derya’yla konuştuktan sonra kötülük geçirip yere yığılıyor. Derya Mert’e, babasının Sadi olduğunu söyledi mi? Songül, mide bulantılarının sebebinin hamilelik olabileceğini düşünüp çabucak bir test alıyor. Testin sonucu Songül’ü sevindiriyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere 35. kısım 2. fragmanı…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 34. KISIM ÖZETİ!

Derya yaşadığı sıkıntı anları geride bırakmaya çalışırken başta Mert olmak üzere tüm sevdikleri yanında olmaya çalışır. Asuman, Derya’nın acı çektiği her durumdan zevk alırken Kıvanç’la yaptığı konuşma sayesinde Derya’nın hayatındaki istikrarları değiştirecek yeni bir kozun sahibi olur.

Ondan Mert’in babasının Sadi olabileceğini öğrenir. Songül, Derya’nın yanında olmak isterken karşısına da tekrar Asuman çıkar. Ona, kocasının eski sevgilisini düşünmesinin pek yeterli bir fikir olmadığını ve kardeşinin aklının eskilerde kaldığını ima eder.

Can’ın dolandırıldığını öğrenen Sadi, dolandırıcıyla tanışmak için Yaver’le birlikte bir plan yapar ve istediğini elde eder. Aylin’in babasıyla yaptığı görüşme eski defterlerin açılmasına neden olur. Aylin, gerçek ailesini bulmak için eski meskenlerine girmek ister. Araz, eski ailesine ulaşmak için tehlikeli durumlara giren Aylin’i yalnız bırakmaz.

İkili, birlikte meskene girip o çantayı bulur. Lakin, beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Mert ise Kıvanç’ın peşine düşer. Gizem’in Mert’in yanında olması ikili ortasındaki buzları eritir lakin Mert gün sonunda kendisiyle ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Servet durmadan ayağına dolanan isimleri tek tek devreden çıkarmaya çalışır.

Bunun için her yolu deneyen Servet’in amacında ise baş komiser Taylan vardır. Taylan’ı kaçıran Servet, Sadi’yi de oraya çağırır. Taylan, Sadi’nin aslında Yörük olduğunu öğrenir. Mert, ablasının aslında annesi olduğunu öğrenip büyük bir öfkeyle onun karşısına çıkar. Asuman ise, büyük bir zevkle onları izlar.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 35. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Mert Derya’ya Babasının Kim Olduğunu Soruyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere,Gelsin Hayat Bildiği Üzere Dizisi,Perşembe Dizileri,show tv

nın Sadi olduğu ortaya çıkacak mı? Gelsin Hayat Bildiği Üzere 35. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Songül, gebe olduğunu mu öğreniyor?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Songül Hamile Olduğunu Mu Öğreniyor?