e
sv

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan Evlilik Paylaşımı

685 Okunma — 25 Kasım 2022 00:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Uzun müddettir meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşayan Afra Saraçoğlu, toplumsal medya hesabından yayınladığı kare ile isminden kelam ettirdi. Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan evliik paylaşımı geldi. İşte o paylaşım;

Afra Saracoğlu ve Mert Yazıcıoğlu Birlikte Yasayacak

Bir müddettir münasebet yaşayan Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu çifti aldıkları flaş karar ile kenti terk ederek, Uskumruköy’e yerleşecekleri öne sürüldü. Farklı Ayrı yaşayan genç çiftin konutlarını kapatarak birlikte yaşamaya başlama kararı aldıkları ve yaşamak için İstanbul’dan uzak bir yer tercih ettikleri sav edildi. Genç oyuncu çiftin kentten uzaklaşma ve köy hayatını tercih etme sebeplerinin en başında ise aşkları yatıyor

Ünlü çiftin, birbirlerine daha fazla vakit ayırmak istedikleri için birlikte yaşamaya başladıkları ve kent kalabalığından, kaosundan uzak durmak istedikleri söylendi. Öte yandan çiftin tabiatla iç içe bir olabilmek için Uskumruköy’e taşınarak buranın yeni sakinlerinden olacağı ortaya çıktı.

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?

Afra Saraçoğlu’ndan Romantik Kutlama

Birlikte çekilen siyah-beyaz fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlayan Saraçoğlu, sevgilisine “İyi ki doğdun canım sevgilim” sözleriyle seslendi. Ünlü oyuncu ise Mert Yazıcıoğlu’nun gönderisine kalp emojileri ekledi. Ünlü oyuncu ise Afra Saraçoğlu’nun gönderisine ‘İyi ki varsın” notunu ekledi.

Afra Saraçoğlu Ekranlara Dönüyor

Geçtiğimiz Sene de Birlikte Kutladılar

Öte yandan Yazıcıoğlu da geçtiğimiz aralık ayında 24 yaşına basan sevgilisinin doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutlamıştı. Birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşan oyuncu, Saraçoğlu’na; “İyi ki doğdun, düzgün ki varsın sevgilim” diye seslenmişti. Hoş oyuncu da Mert Yazıcıoğlu’nun gönderisine kalp emojileri eklemişti.

Afra Saraçoğlu Kimdir?

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan Evlilik Paylaşımı

Uzun yıllardır kendisi üzere oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile gözlerden uzak aşk yaşayan Afra Saraçoğlu, son paylaşımıyla isminden kelam ettirdi. Ünlü oyuncu, sevgilisi Yazıcıoğlu’nun paylaşımını kendi Instagram hesabının kıssalar kısmından yayınladı.

Mert Yazıcıoğlu’nun paylaşımında Afra Saraçoğlu’nun elinin boş olması ve oyuncunun “She said no” (‘hayır’ dedi) yazması takipçilerini güldürdü.

afra saraçoğlu,Afra Saraçoğlu ve Mertyazıcıoğlu’ndan Evlilik Paylaşımı,Mert Yazıcıoğlu

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan evliik paylaşımı geldi. İşte o paylaşım;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan Evlilik Paylaşımı