e
sv

Yüz Yıllık Mucize 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’ya Gerçekleri Anlatıyor!

157 Okunma — 28 Nisan 2023 03:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Yüz Yıllık Mucize, 6. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Şahane, Süreyya halasından yediği tokattan sonra Kemal’le gitmeyi tercih ediyor. Süreyya, büyük bir pişmanlık yaşıyor. Konuta ağlayarak dönüyor ve kendisini odasına kilitliyor. Şahane Kemal’e, halasının onaylamadığı bir evliliği kabul etmeyeceğini söylüyor. Kemal, konağı korumak için o konakta payının olduğunu ve orada kalmak istediğini söylüyor. Konağın bahçesinde dolanırken Kemal, bıçaklı hücuma uğruyor. Yüz Yıllık Mucize 7. kısım 1. fragmanı. Kemal Harika’ya gerçekleri anlatıyor.

Kemal Harika’ya Gerçekleri Anlatıyor!

Yüz Yıllık Mucize 7. kısım 1. fragmanında; Süreyya, Harika’nın yazdığı romanı okuyor ve orada 130 yaşında yaşlanmayan bir adamın öyküsünü yazdığını görüyor. Şahane Kemal’i, konağın bahçesinde yaralı bir biçimde buluyor. Kemal Harika’ya, ona kalbini tekrar açıyor. Ona anlattığı kıssadaki adam üzere yaş almamanın bir lanet mi mucize mi? Buna onun karar vermesini istiyor.

İşte Yüz Yıllık Mucize 7. kısım 1. fragmanı…

YÜZ YILLIK MUCİZE 6. KISIMDA NELER OLDU?

Harika, Kemal’le buluşuyor. Kemal Harika’ya evlenme teklif ediyor. O sırada Süreyya geliyor ve Harika’ya o bilekliği gösteriyor. O bilekliği kocası Eşref’in kendisine verdiğini söylüyor. Sonra kolundan tutup Harika’yı götürmek istiyor. Mükemmel, karşı çıkınca Süreyya, ona tokat atıyor.

Bunun üzerine Kusursuz, Kemal’le gidiyor. Kusursuz Kemal’e, babasının halasına ikram ettiği bilekliği neden kendisine ikram ettiğini soruyor. Oda, ona anlatacağını söylüyor. Süreyya Kemal’e, halasının onaylamadığı bir evliliği onunla yapmayacağını söyleyip onu terk ediyor.

Süreyya, meskene geldikten sonra hudut krizi geçiriyor. Önüne ne gelirse vurup kırıyor. Cem ise, Kemal’i araştırmaya başlıyor. Kemal, konağı ve içinde yaşayanları korumak için bir deva arıyor. Cem, durumu öğrenip Süreyya’ya Kemal’in payını alıp onları bu tehditten korumak istediğini söylüyor, Fakat, bu teklifini kimse kabul etmiyor.

Süreyya tarafından terk edilen Kemal, konağa gidip orada kendisin de hissesi olduğunu bundan sonra orada yaşayacağını açıklıyor. Süreyya, en sonunda yemekte herkese içini döküyor. Konak halkına, Eşref’in kendisinden öbür bir hayatı olduğun bir fotoğrafla öğrendiğini anlatıyor.

Onlara Eşref’i, vatan haini üzere suçlayıp polislere teslim ettiğini anlatmıyor. Kemal, konaktaki müştemilata yerleşiyor. Bahçede dedesinin mezarının başına gidip onunla konuşuyor. Cem, Kemal’in konakta olmasına tahammül edemiyor. Konaktakiler Süreyya’nın anlattıklarına inanıyor. Kemal, konağı korumak için oraya yerleşiyor. Bahçede dolanırken birisi önüne geçiyor. Kemal’i, birisi bıçakla yaralıyor.

Yüz Yıllık Mucize 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Kemal’i Yaralayan Kim?

‘Yüz Yıllık Mucize’,star tv,yüz yılık mucize dizisi

Konağın bahçesinde dolanırken Kemal, bıçaklı taarruz uğruyor. Yüz Yıllık Mucize 7. kısım 1. fragmanı. Kemal Şahane’ye, gerçekleri anlatıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yüz Yıllık Mucize 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’ya Gerçekleri Anlatıyor!