e
sv

Yürek Çıkmazı 4. bölüm fragmanı yayınlandı! “Halil, sen de ettiğini bulacaksın!”

658 Okunma — 22 Kasım 2022 20:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TRT 1’in iddialı projelerinden Yürek Çıkmazı, usta oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle izleyicinin yoğun ilgisini gördü. Yürek Çıkmazı’nın önceki bölümünde Cennet’in mektubunu okuyan Halil; Birsen ve Feride’den farklı, annesinin hayatı boyunca şiddete maruz kaldığını kabul etmişti. Peki Yürek Çıkmazı’nın yeni bölümünde izleyici hangi maceralar bekliyor? İşte Yürek Çıkmazı’nın 4. bölüm fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta’nın yer aldığı “Yürek Çıkmazı” dizisinin, susmuş kadınların sesi olması hedefleniyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizi merakları üzerine çekti. Her hafta Salı akşamı evlere konuk olacak olan Yürek Çıkmazı dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yürek Çıkmazı dizisinin 22 Kasım Salı günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak. Peki Yürek Çıkmazı dizisinin konusu ne oyuncu kadrosunda kimler var?

İşte Yürek Çıkmazı dizisinin 4. bölüm fragmanı…

Yürek Çıkmazı dizisi

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN 4. BÖLÜM FRAGMANI

Yürek Çıkmazı dizisi 2. bölüm fragmanı

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN 3. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Arabasını darp edenin Cennet’in oğlu Halil Tekin olduğunu öğrenen Zeynep büyük bir şok yaşar. Halil için de durum farklı değildir. Caner’i beklerken karşısında Zeynep’i bulmuştur. Üstelik genç kadın annesinin avukatıdır. Cennet’in mektubunu okuyan Halil; Birsen ve Feride’den farklı, annesinin hayatı boyunca şiddete maruz kaldığını kabul eder. Ama bu da ona göre geç kalınmış bir hamledir. Ve şimdi bunun kimseye bir faydası yoktur. Zeynep’e bu işin peşini bırakmasını söyler. Kendi de öyle yapacak, hayatına devam edecektir. Ancak ablasından öğrendiği yeni bir bilgi, Halil’in kendini sorgulamasına neden olur. Öte yandan çaresizce bir ipucu arayan Zeynep, hiç beklemediği birinden bir telefon alır.

Yürek Çıkmazı dizisinin konusu ne oyuncu kadrosunda kimler var

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Atike Hınçlıer’in Yürek Çıkmazı romanından uyarlanmış olan yapım hakkında TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı “Hayatı boyunca susmuş kadınların sesi olacak” ifadelerine yer verdi. Dizi, tek başına olan bir kadının çocuklarıyla mücadelesine ışık tutuyor.

 

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Alp Navruz (Halil), İrem Helvacıoğlu (Zeynep), Ayça Bingöl (Cennet), Dilara Aksüyek (Feride), Mesut Akusta (Yılmaz), Bihter Dinçel (Birsen), Cemal Toktaş, Erhan Alpay (Caner), Alp Akar, Eylül Ersöz (Seray), Güler Ökten, Ertuğrul Postoğlu, Aydan Şener, Timur Ölkebaş, Özlem Ulukan, Rozet Hubeş

Sıradaki içerik:

Yürek Çıkmazı 4. bölüm fragmanı yayınlandı! “Halil, sen de ettiğini bulacaksın!”