e
sv

Yalı Çapkını dizisinde seyirci baskısı senaryo değiştirtti

341 Okunma — 04 Şubat 2023 15:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İlk kısımlarından bu yana reyting rekorları kıran Yalı Çapkını dizisi 20. kısımda sürpriz bir değişiklik meydana geldi.

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen ana öyküsü Gülseren Budayıcıoğluoğlu’na ilişkin olan, başrollerinde Mert Ramazan (Ferit), Afra Saraçoğlu (Seyran), Çetin Tekindor (Halis Ağa) ve Emre Altuğ (Orhan) üzere kıymetli isimlerin yer aldığı sevilen dizi Yalı Çapkını izleyicisini isyan ettirdi.

 

Yalı Çapkını

Yalı Çapkını dizisi senaryosu izleyiciyi kızdırdı

Dizinin birinci kısımlarında yan rol alan, menajerinin senaristle konuşması sonrası rolünün arttırıldığı argümanları gündemden düşmeyen Buçe Buse Kahraman (Pelin) için ayrılık vakti mi geliyor? Kulislerden edinilen bilgilere nazaran, Budayıcıoğlu, dizinin seyrini değiştirdiği için ve senaryo dışına çıkılmasını istemediğinden kaynaklı Buse Kahraman’nın diziden çıkarılmasını istedi.

Yalı çapkını dizisinin fanları Pelin (Buse Kahraman) karakterinin diziden çıkarılmasından rahatsızdı ve toplumsal medyada ‘metres’ sıfatını kullanarak hakaret içerikli paylaşımlar yapılıyordu. Bu hafta ise son dakika gelişmeler yaşandı dizinin son sahnesi değiştirilme kararı aldı.

İlk finalde Ferit’in (Mert Ramazan) İfakat’ la (Gülçin Santırcıoğlu) konuşup boşanmak istediğini ve bu durumu ailesine iletmesini istediği sahneler vardı. Üstelik bu kelamlara ise Seyran (Afra Saraçoğlu) kapıda kulak konuğu oluyordu. Dizinin fanlarının toplumsal medyadan yaptıkları baskısı başarılı oldu ve son dakika diziye revize sahne yazıldı.

Final apar topar değiştirildi 

Finalde değiştirilen o sahne, Ferit ‘in (Mert Yazıcı) tüm engellemelerine karşın durmayan Seyran’ın (Afra Saraçoğlu) yalıyı basıp Pelin’in saçından tutup, yalıdan attığı sahne çekildi.

afra saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Yalı Çapkını

Herkesin çok severek izlediği Yalı Çapkını dizisininin senaryosunda bir değişiklik meydana geldi. İzleyiciler senaryodan ötürü reaksiyon gösterdi. Bu sebeple dizinin senaryosu değiştirildi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını dizisinde seyirci baskısı senaryo değiştirtti