e
sv

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Romantik Anlar Yaşıyor!

220 Okunma — 24 Nisan 2023 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 45. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Türkan’ı saldırganın elinden Mustafa kurtarıyor. Rüçhan Sevilay’ı, sürükleyerek konuttan dışarı atıyor. Somer ile Türkan, bebeklerinin cinsiyetini öğreniyor. Oğlu olacağını öğrenen Somer, sevinçten havalara uçuyor. Aile Mesut’u, yeni ailesinin yanına uğurluyor. Türkan’a saldıran saldırgan mahalleliyi galeyana getiriyor. Mahalleli taşlarla sopalarla Türkan’ın konutuna saldırıyor. Üç Kız Kardeş 46. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Türkan ile Somer romantik anlar yaşıyor.

Türkan İle Somer Romantik Anlar Yaşıyor!

Yaşadığı taarruz sonrası makus etkilenen Türkan, kendini Somer’in şefkatli kollarına bırakıyor. Türkan ile Somer baş başa kaldığı anların tadını çıkarıyorlar. Öte yandan Derya ile Mustafa evleniyor. Rüçhan ise Türkan’a ne kadar paha verdiğini lisana getiriyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 45. KISIMDA NELER OLDU?

Rüçhan’ın konuta döneceğini öğrenen Türkan, annesine pürüz olması için Somer’e Sevilay’ın malikaneye yerleştiğini söylüyor. Öfkeden mecnuna dönen Somer, soluğu babasının yanında alıyor. Özer’in boğazına yapışan Somer’i Rüçhan ve Selçuk durduruyor. Sevilay’ı karşılarında gecelikleriyle gören anne-oğul şoke oluyor.

Yaşadıklarının öfkesiyle Sevilay’a saldıran Rüçhan, onu yaka paça onu sürükleyerek dışarı atıyor. Türkan’ın konutta yalnız olmasını fırsat bilen komşusu kapısına dayanıyor. Çaresizce kurtulmaya çalışan Türkan’ın imdadına ziyaretine gelen Mustafa yetişiyor. Saldırgan komşuyu etkisiz hale getiren Mustafa, Türkan’ı da alarak karakola gidiyor ve saldırgandan şikayetçi oluyorlar.

Hesap sormak için Türkan’ın konutuna giden Sevilay, kapıyı oğlu açınca şoke oluyor. ‘Oğlumu size yar etmeyeceğim’ diye bağıran Sevilay, mahallede olay çıkarıyor. Annesine hakim olmakta zorlanan Mustafa, Sevilay’ı meskenine götürüyor. Halasından annesinin rahatsızlandığını duyan Türkan, vakit kaybetmeden baba meskenine ziyarete gidiyor.

Annesi ile halasının konuşmalarına şahit olan Türkan, duyduklarıyla büyük bir kararsızlığın ortasına düşüyor. Babasını mezarlıkta ağlarken bulan Mustafa, onu annesiyle yaşadığı konuta getiriyor. Annesini ve babasını karşısına alan Mustafa onlara “Artık bir ortaya gelmeyi düşünmeyin. Bu kadar mutsuzluğun üstüne memnunluk inşa edilmez” diyor.

Mesut’un Almanya’daki kardeşlerinden gelen haber Sadık’ı çok üzüyor. Mesut’un konuttan ayrılacağını düşündükçe daha da huzursuz olan Sadık, telaşını ve kederini mesken halkına yansıtmamaya çalışa da birden fazla vakit başarılı olamıyor.

Evde yalnız kalmaktan korkan Türkan, Somer’den yanında kalmasını istiyor. Sabah erken saatlerde kapı sesiyle uyanan Somer, arabasının aynasının kırıldığını görüyor. Dönüş’ü konuta çağıran Türkan, başına gelenleri kardeşiyle paylaşıyor.

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için hastaneye giden Somer ve Türkan, aldıkları haberle havalara uçuyorlar. Oğlu Somer’in ve Mine’nin paylarını alarak şirkete görkemli bir dönüş yapan Rüçhan, Özer’e idare heyetinde olduğunun haberini veriyor.

Ailelerinin baskısından sıkılan Mustafa ve Derya, herkesten habersiz bir halde nikah günü almaya gidiyorlar. Serdar’ı meskenin önünde Dönüş’ü beklerken gören Fatih, “Senden değil hekim hastaneye sedye bile olmaz. Hem Feride’ye umut veriyorsun hem Dönüş’e… Utanmıyor musun iki kardeşi birbirine düşürmeye?” diyerek reaksiyon gösteriyor.

İkilinin konuşmasını duyan Dönüş “Serdar hangi iki kardeşi birbirine düşürüyor?” diye sorsa da cevap alamıyor. Türkan’a saldırdığı için karakolluk olan elektrikçi, mahalleliyi palavra yanlış sözlerle galeyana getiriyor. Ellerinde taş ve sopalarla Türkan’ın konutunun etrafını sarıyorlar ve ona kaygı dolu anlar yaşatıyorlar.

Üç Kız Kardeş 45. Kısım 2. Ön İzleme Yayında! Mesut’a Duygusal Veda!

kanal d,salı dizileri 2022,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

anali taşlarla sopalarla Türkan’ın konutuna saldırıyor. Üç Kız Kardeş 46. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Türkan ile Somer romantik anlar yaşıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Romantik Anlar Yaşıyor!