e
sv

Üç Kız Kardeş 45. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Somer Bebeğin Cinsiyetini Öğreniyor!

231 Okunma — 24 Nisan 2023 06:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 45. yeni bölümüyle 11 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Türkan’ın evine zorla giren bir adam, cam çerçeve her şeyi kırar ve Türkan’ın canına kasteder. Öte yandan Sevilay’ı evinde yarı çıplak sabahlıkla gören Rüçhan adeta deliye döner. Rüçhan Sevilay’ı, döve döve sokağa atar. Diğer taraftan Mesut’un kardeşi ortaya çıkar ve kardeşini evlat edinen ailenin yanına doğru yola çıkar. Üç Kız Kardeş 45. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Somer, bebeğin cinsiyetini öğreniyor.

Somer Bebeğin Cinsiyetini Öğreniyor!

Üç Kız Kardeş 45. bölüm 2. fragmanında; Türkan ve Somer çocuklarının cinsiyetini öğreniyor. Somer erkek çocuğu olacağını öğrenince havalara uçuyor. Rüçhan ise, Sevilay’ı evden kovup evine yeniden yerleşmeye çalışıyor. Öte yandan Türkan’ın mahalledeki komşuları Türkan’ın evini basıp Türkan’a saldırıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 45. bölüm 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 44. BÖLÜM ÖZETİ!

Türkan, Somer’le birlikte mahkemeye gitmek için hazırlanır. Rüçhan, Türkan’ı gitmemesi için engeller. Somer ise beklemediği bir çıkışla karşı karşıya gelir. Türkan, bahaneyle boşanma davasına gitmez. Sevilay ise Rüçhan’ın yokluğunu fırsat bilerek, Özer’in evine yerleşir. Özer, ona karşı çıkıyor. Ama onun çok hasta olduğunu öğrenince evde kalmasına izin verir.

Somer bir yandan annesinin mallarını geri almak için uğraşırken, diğer yandan da Türkan’la ilişkisini tekrardan düzene oturtmaya çalışır. Türkan ve Somer arasında dengeler yavaş yavaş değişir. Artık Somer kaçar, Türkan kovalar. Rüçhan’ı polise veren kişinin Özer olduğu ortaya çıkar. Rüçhan’ın olayında suç görünen Nesrin de görüntülerle ilgili Özer’den duyduklarının ardından, Türkan ve Rüçhan’ın karşısına çıkıp gerçekleri tek tek açıklar.

Rüçhan’ın dünyası adeta başına yıkılır. Somer’in Rüçhan için verdiği mücadele devam eder. Rüçhan, Türkan’ın yanından ayrılmaz ve bir umut Özer’in kendisinden aldığı her şeyi geri alabilmenin yollarını arar.

Türkan, Somer’in tüm çabalarına rağmen gururundan vazgeçmediği için Somer’e başka bir şans bırakmaz. Kıskançlık krizine giren Türkan, Somer’in otel odasına baskın yapar. Sabaha kadar da oradan ayrılmaz.

Ertesi gün Türkan eve döndüğünde Rüçhan’ın valizini topladığını ve evine dönmek istediğini görür. Sevilay’ın evde olduğunu bilen Türkan, Somer’e gerçekleri anlatır. Somer, koşup babasından bunun hesabını sorar. Rüçhan Somer’i, babasını boğazlarken yetişir. O sırada Sevilay, Rüçhan’ın sabahlığıyla aşağı iner. Rüçhan, Sevilay’ı evinde görünce donup kalır. Öte yandan, Türkan’ın evine zorla giren adam ona saldırır.

Üç Kız Kardeş 45. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan Evine Giren Adamın Elinden Kurtulabilecek Mi?

kanal d,salı dizileri 2022,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

eşini evlat edinen ailenin yanına doğru yola çıkar. Üç Kız Kardeş 45. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Somer, bebeğin cinsiyetini öğreniyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 45. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Somer Bebeğin Cinsiyetini Öğreniyor!