e
sv

Tarzını Eleştirenlere Mahsun Kırmızıgül’den Cevap Geldi

79 Okunma — 13 Aralık 2023 18:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konserine şort ve ceket kombini ile gelen Mahsun Kırmızıgül, kendisine yöneltilen tenkitlere yanıt verdi. Ağır bir konser maratonuna giren ve her vakit yaptığı çalışmalarla ses getiren Kırmızıgül, en son Bodrum’da sahne alıp sevenlerini memnun etmişti. Ünlü müzisyen, bu konsere şimdiye dek kendisinde asla görülmeyen bir giysi stiliyle gelmişti.

“Dinleyicilerine Benim Kadar Saygılı Bir Sanatçı Yok Bu Alemde”

Mahsun Kırmızıgül beyaz ceketli

Gelen sayısız tenkidin sonrasında Instagram profilinden konser sonrası sahneye şortla çıktığı anlardan bir görüntü paylaşan Kırmızıgül bu görüntüde “Siz beni yaktınız. Artık sahneye şortla çıkmış diyecekler” diyor. Sonuç olarak hayranları istedi diye konser sonrası acelece sahneye çıkmış, o sırada da şortlu bir kombinle olduğu için hiç değiştirmeden sahneye gitmiş.

“Bunlar Günlük Giysilerim”

Mahsun Kırmızıgül

Sosyal medya mecralarında çabucak hemen 1 ay evvel sahnede şort giymesi ile alakalı tenkitlere maruz kalan Mahsun Kırmızıgül, olayı şahsen anlattı. Bodrum sahnesinde program bitiminde sahneden indiğini ve sahne kıyafetlerini günlük giysileri ile değiştirdiğini söyledi.

Hemen çabucak 10 dakika sonrasında kulisin art kapısından çıktığını, yeri dolduran pahalı hayranlarının tekrar sahneye çıkması için ortalığı yıktığını gördüğünü söyledi. Dinleyicilerin kendisini yine sahneye çağırdığını duyduğu an son dakika ceketi üstüne geçirip sahneye çıkmış.

Hatta hayranlarından da giysisinden ötürü özür dilemiş. “Ben dinleyenlerime, beni seven hayranlarıma sanat ömrüm boyunca tek bir kere olsun saygısızca davranmadım. Benim kadar dinleyicilerine daha çok hürmet duyan öbür sanatçı yoktur” kelamlarını de cümlelerine eklemiş.

Mahsun Kırmızıgül usulü ile ilgili tenkitlere cevap verdi. Mahsun Kırmızıgül ne dedi? Mahsun Kırmızıgül hakkında ayrıntılar…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tarzını Eleştirenlere Mahsun Kırmızıgül’den Cevap Geldi