e
sv

Osmaniye’de deprem mi oldu? Osmaniye’de artçı deprem kaç şiddetinde oldu?

342 Okunma — 10 Şubat 2023 18:08
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Osmaniye‘de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre Osmaniye‘de deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, Osmaniye‘de deprem mi oldu? Bugün Osmaniye‘de deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Osmaniye deprem ve AFAD Osmaniye’de deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Osmaniye’de deprem kaç şiddetinde oldu? Osmaniye yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

OSMANİYE’DE DEPREM Mİ OLDU?

AFAD son depremler ve Kandilli son depremler listesine göre deprem mi oldu, deprem kaç şiddetinde oldu sorularına yanıt bulabilirsiniz. Aşağıdaki son dakika deprem listesi ile son depremler ve deprem şiddeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

KANDİLLİ SON DEPREMLER

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberler i ile vatandaşalar anlık deprem haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı son dakika deprem haberler i ile vatandaşlara güncel deprem haberler i vermeye devam ediyor.

AFAD SON DEPREMLER

BUGÜN DEPREM OLDU MU?

Bugün Deprem oldu mu sorusunun cevabını güncel olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi’nin ve AFAD’ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en güncel verilerle anlık deprem analizleri yapılır ve sunulur. Son 500 depreme kadar bugün ya da dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

Kaynak: haberler.com

Sıradaki içerik:

Osmaniye’de deprem mi oldu? Osmaniye’de artçı deprem kaç şiddetinde oldu?