e
sv

Online Kasko Teklifi Alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

72 Okunma — 14 Aralık 2023 01:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Finansal açıdan size bir çok artısı olan kasko, aracınızda oluşabilecek tüm hasarların telafi edilmesini sağlar. Kaza yaptığınızda şayet aracınız kullanılamayacak kadar makus durumda ise kaskonuzun kaidelerine nazaran size belirlenen ölçüde ödeme yapılır. Ayrıyeten kasko poliçesine ek yaptırabileceğiniz sıhhat teminatı ile yaralanma ve mevt durumunda gereken dayanağı alabilirsiniz. Yakın etrafınızdan ve arkadaşlarınızdan edinebileceğiniz en düzgün kasko şirketi yorumlar ve teklifleri ile siz de aracınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu gayeye yönelik hizmet veren firmalar ortasından uzun yıllar bu işi yapan şirketleri tercih edebilirsiniz. 

Sektörde güvenilirliği ve sunduğu hizmetleriyle öne çıkan firmalar size en âlâ takviyesi sunmaya çalışır. Aracınızın sigortasını yaptırırken ayrıntılı inceleme yaparak poliçe kapsamına giren tüm detayları gözden geçirebilirsiniz. Bu size ileride oluşacak problemlere karşı evvelden önlem almanızı sağlar. Standart kaskolar araçlarda çalınma, yangın çarpma yahut diğer bir araç tarafından çarpılma, devrilme ve takla atma üzere durumları kapsar. Bunların dışında oluşabilecek durumlarda poliçenizin farkını ödemeniz gerekir. Tüm kasko şirketleri kullanıcılar tarafından farklı bir talepte bulunmadığı takdirde araçlara standart poliçe teminatı uygular. Şayet siz aracınızın park ettiğiniz yerde daha inançta olmasını isterseniz poliçe teminat kapsamını genişleterek bunu sağlayabilirsiniz. Çalınmaya karşılık aracınız bir ay içinde bulunmazsa dokümanlarınızı sigorta şirketinize sunduğunuzda size bedeli ödenir. Siz de aracınızın daha inançta olması için kaskoya ek teminatlar ekleyebilirsiniz. Her durumda size en âlâ hizmeti sunan sigortaladim.com’dan online kasko sigortası teklifi alarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.

En uygun hizmeti sunabilecek kasko şirketi için kimi ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Her kasko primi ve kuralları aracın yaşına ve yapılan evvelki kaza durumuna nazaran farklı seçeneklerle müşterilere sunulur. Bu durumları göz önünde bulundurarak çalıntı ve kaza üzere aksiliklerde sizin mağduriyetinizi minimuma çekebilecek kasko poliçesi yaptırmak gerekir. Aracınızın güvenliğini sağlamak emeliyle uygun primlerle yaptıracağınız kaskoyu şirket size teminatları ve limitleri açık olarak poliçede belirtir. Poliçe kapsamı dışında kalan tüm durumları şoförler kendi ceplerinden ödemek zorunda kalır. Bu da bütçenize ekstra maliyet olarak yansır. Tüm bu şartların dışında poliçenin müddeti ve hangi teminatların kapsama alanına girdiği üzere bilgiler de incelenmelidir. 

Kasko yaptırırken ayrıntılı bir piyasa araştırması yaparak size hitap eden poliçe çeşidini seçebilirsiniz. Kaza anında trafikte uzun mühlet bekleme üzere durumlardan sizi kurtarmak ismine yaptıracağınız kapsamlı poliçeler sayesinde işinizi kısa müddette çözebilirsiniz. Farklı sigorta şirketleri ile görüşerek her birinin size sağladığı avantaj ve dezavantajları karşılaştırabilirsiniz. Kasko için en uygun sigorta şirketi araştırmasında bu incelemeler epeyce değerlidir. Bu sayede size ve aracınıza sağlanan en güzel hizmetten uygun fiyatlarla faydalanma imkânı bulabilirsiniz. Farkı firma ve seçenekler ortasından size indirim ve ek teminat sağlayanları seçebilirsiniz. Büsbütün şahsî tercihlerin sunulduğu poliçelerle aracınızı en uygun kurallarda müdafaaya alabilirsiniz. Siz de bütçenizi ve aracınızın güvenliğini önceliğiniz alarak tüm firmaların tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

Finansal açıdan size bir çok artısı olan kasko, aracınızda oluşabilecek tüm hasarların telafi edilmesini sağlar. Kaza yaptığınızda şayet aracınız kullanılamayacak kadar berbat durumda ise kaskonuzun kaidelerine nazaran size belirlenen ölçüde ödeme yapılır. Ayrıyeten kasko poliçesine ek yaptırabileceğiniz sıhhat garantisi ile yaralanma ve mevt durumunda gereken takviyesi alabilirsiniz. Yakın etrafınızdan ve arkadaşlarınızdan edinebileceğiniz en güzel kasko […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Online Kasko Teklifi Alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?