e
sv

Kızılcık Şerbeti 24. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nursema Artık Kendi Kararlarını Kendi Vermek İstiyor!

215 Okunma — 02 Mayıs 2023 02:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 24. yeni kısmıyla 5 mayıs cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Tabiat Nilay’ın verdiği zehirli içeceği içiyor mu? Nilay, yaptığı şey için büyük pişmanlık duyar. Umut, Nursema’yı görmek için kurye kılığında onun konutuna sarfiyat. Abdullah kızına, artık boşandığının muştusunu verir. Nursema, bu müjdeli haberi Doğa’yla paylaşır. Ömer ile Kıvılcım’ın alakası bitme noktasına gelir. Tabiat ile Fatih tartışır. Fatih ise, Aylinl’in meskende kahve içme teklifini kabul eder. Doğa’nın içine bir kurt düşer ve Fatih’i aramaya çıkar. Kızılcık Şerbeti 24. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nursema, artık kendi kararlarını kendi vermek istiyor.

Nursema Artık Kendi Kararlarını Kendi Vermek İstiyor!

Kızılcık Şerbeti 24. kısım 2. fragmanında; Nursema bugüne kadar, acılarını susarak anlatmaya çalıştığını ve artık hiçbir bayanın susmaması gerektiğini anlıyor. Doğa’nın giydiği kıyafet yeniden sorun oluyor. Nursema, yapamadığı standını yapmak istediğini söylüyor. Annesi isi, “bakarız” deyince Nursema annesine, ondan müsaade istemediğini söylüyor. Ömer Kayhan’ın, tüm kirli çamaşırlarını bulup onun tehdidine tehditle yanıt veriyor. Oda Ömer’i, Tunahan’a gerçekleri anlatmakla tehdit ediyor. Ömer Kayhan’ın tehditlerine boyun mu eğecek? Yoksa gerçekleri Tunahan’a itiraf mı edecek?

İşte Kızılcık Şerbeti 24. kısım 2. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 23. KISIM ÖZETİ!

Ömer, hayli ismi bir cürmü oğlunu kurtarmak için üstlenir ve sorguya çekilir. O geceyi nezarette geçireceğini öğrenen Kıvılcım, sabaha kadar karakolda Ömer’i görmek için bekler. Onun kendisine hala kızgın olduğunu gördükten sonra okulda geniş bir araştırma yapıp gerçek hatalılara ulaşır.

Gerçek hatalıların bulunmasıyla Ömer özgür kalır. Lakin Kıvılcım’la ortasına bir aralık koyar. Alev’in saatini gören annesi ona o saati nereden aldığını sorar. Oda, bir müşterisinin armağan ettiğini ancak çakma olduğunu söyler. Sönmez hanım arkadaşlarıyla buluşacağı yemeğe o saati takıp gitmek ister. Yemekte, arkadaşlarından o saatin çakma olmadığını öğrenir.

Sönmez çabucak saati götürüp gerçek olup olmadığını araştırır. Düzmece olmadığını öğrenince Alev’le konuşmaya masraf. Alev, Abdullah beyefendiden bu mevzuda yardım ister. Oda, meskene birini gönderip Sönmez hanımın Alev’in müşterileri tarafından ikram edildiğine inanmasını sağlar.

Ömer, Kayhan’ın Leman’dan genel vekaletname aldığını ve onunla evlenmek üzere olduğunu öğrenip çabucak onunla görüşmek ister. Kayhan Ömer’e, Tunahan’ın onun oğlu olmadığını bildiğini söyleyip onu tehdit eder. Bu tehdidin karşılığında ondan otel ve ailenin gözünden düştüğü prestijini tekrar kazanmasını sağlamasını ister.

Nilay, dolandırıcıların eline düşer. Bayan Nilay’a verdiği zehri Doğa’nın içeceğine koyup o bebeklerden kurtulmasını, bunu yaptıktan sonra istediği tüm dileklerin kabul olacağını söyler. Oda, o zehri alıp Doğa’nın içeceğine koyup ona ikram eder.

Kızılcık Şerbeti 24. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nursema Hayatının Karanlık Periyodunu Geride Bırakıyor!

‘Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,show tv

üşer ve Fatih’i aramaya çıkar. Kızılcık Şerbeti 24. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nursema, artık kendi kararlarını kendi vermek istiyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kızılcık Şerbeti 24. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nursema Artık Kendi Kararlarını Kendi Vermek İstiyor!