e
sv

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Songül Sadi’yi Teselli Ediyor!

306 Okunma — 25 Nisan 2023 08:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, 36. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Songül, Servet’ten ailesinin öcünü almak yerine adalete teslim etmeyi kabul ediyor. Bu ortada gebe olduğunu öğrenen Songül, Sadi’ye bu haberi vermek için hazırlanıyor. Öte yandan Araz, Aylin’in babasını ararken pavyonda annesini görüyor. Mert’in ilik kanseri olduğunu öğrenen Derya, bu sırrı Sadi’ye söylüyor. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Songül Sadi’yi, güç gününde teselli ediyor.

Songül Sadi’yi Teselli Ediyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. kısım 1. fragmanında; Sadi, Mert’in oğlu olduğunu öğrendikten sonra ne yapacağını bilemiyor. Üzerine bir de onun çok hasta olduğu haberiyle uygunca yıkılıyor. Asuman Mert’e, Sadi’nin babası olduğunu ima ediyor. Songül, Sadi’nin bu sıkıntı durumunda yanında olup onu teselli ediyor. Sadi’ye, gebe olduğunu söyleyemiyor. Onun bebeği istemeyeceğini düşünmeye başlıyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. kısım 1. fragmanı…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 36. KISIMDA NELER OLDU?

Servet’in yakayı ele vermesi tüm sırları açığa çıkarırken Songül de Yörük’ün gerçekte kim olduğunu öğreniyor. Servet’e silahını doğrultan Songül, onu öldürüp ailesinin intikamını almak istiyor. Ancak Sadi, onu adalete teslim etmek için Songül’ü ikna ediyor. Konuta döndükten sonra Sadi’nin bu operasyonu kendisinden sakladığı için ona çok kızıyor.

Bu ortada gebe olduğunu da öğreniyor. Bu haberi Sadi’ye söylemek için vaktini bekliyor. Derya, Mert’in çıkan test sonuçlarıyla hayatının şokunu yaşıyor. Mert babasının kim olduğunun yanıtını almadan Derya’yla konuşmamaya karar veriyor. Ortada kalan Gizem ise Mert ve Derya ortasındaki irtibatı kurarken Asuman her zamanki üzere bu bağlantısı koparmak için elinden geleni yapıyor.

Aylin anneannesinden öğrendikleriyle büyük bir keder yaşıyor. Araz, Aylin’in babasını bulmak için elinden geleni yapıyor. En son ulaştığı adrese Aylin’le birlikte giden Araz içeride yıllar evvel kendilerini terk edip giden annesini görüyor. Araz, yaşadığı şok karşısında donup kalıyor. Yalnızca “anne” diyor.

Derya son ana kadar Mert’in rahatsızlığıyla ilgili elinden geleni yapsa da uğraşlarının boşa çıkması onu değerli bir karara itiyor. Servet’in mahkemesi Songül’ün geçmişle olan hesabın sonsuza dek kapanmasını sağlıyor. Songül, Sadi’ye bebek beklediğini söylemek için hazırlanırken Derya geliyor.

Derya Sadi’ye, evvel Mert’in hasta olduğunu söyleyip sonra Mert’in onun oğlu olduğunu itiraf ediyor. Songül, onları dinleyip gözyaşlarına boğuluyor.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Sadi Mert’in Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere,show tv

en Derya, bu sırrı Sadi’ye söylüyor. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 37. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Songül Sadi’yi, güç gününde teselli ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Songül Sadi’yi Teselli Ediyor!