e
sv

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Servet Sadi’yi Songül’e Deşifre Ediyor!

161 Okunma — 24 Nisan 2023 22:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, 35. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Mert, annesinin Derya olduğunu öğrendikten sonra meskeni terk ediyor. Sadi, Taylan komiseri öldürmüş üzere yapıp onu Servet’in elinden kurtarıyor. Servet, Taylan’ın yaşadığını öğreniyor. Songül, gebe olduğunu düşünüp test yaptığı sırada Yörük’ün kim olduğunu öğrenmek için kendisine gönderilen adrese gidiyor. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Servet, Sadi’yi Songül’e deşifre ediyor.

Servet Sadi’yi Songül’e Deşifre Ediyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. kısım fragmanında; Servet, Sadi’nin kendi tarafında olmadığını anlayıp, onu karıyla karşı karşıya getiriyor. Bu ortada Songül gebe olduğunu öğreniyor. Aylin, gerçek ailesini buluyor ve anneannesinin annesini vefatına neden olduğunu öğreniyor. Mert, bir ilik hastalığı olduğunu öğreniyor.

İşte  Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. kısım 1. fragmanı….

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 35. KISIMDA NELER  OLDU?

Taylan’a pusu kurulduğu haberi, Songül dahil tüm takımı perişan ediyor. Songül, Taylan’ın başına ne geldiğini öğrenmek için çabalarken tüm ipuçları onu Yörük’le Servet’e götürüyor. Songül etrafındaki herkese ziyan vermeye başlayan Servet’i bulmayı çalışırken Sadi’ye söylemeden gittiği yerde beklemediği bir tehlikeyle karşılaşıyor.

Derya, Mert’in gerçekleri öğrenmesi karşısında ne yapacağını şaşırırken Mert’in ortadan kaybolması herkesi harekete geçiyor. Aylin aldığı evraklar sayesinde ailesine ulaşacağını düşünürken eline geçen bilgilerin yetersiz olduğunu görüyor. Araz’la birlikte buldukları ipucunun peşinden giden Aylin ailesinin izini sürüyor.

Kendisini yetiştirme yurduna bırakanın anne annesi olduğunu öğreniyor. Adresi ve telefonun takibi sonucu o şahsa ulaşıyor. Aylin, anneannesinin karşısına geçip ona, annesinin nerede olduğunu soruyor, Mert, annesi olduğunu öğrendiği Derya’yı kabul etmiyor, Ondan babasının kim olduğunu öğrenmek istiyor.

Ama Derya, bu gerçeği ona itiraf edemiyor. Öte yanda Sadi, Servet’le bir sevkıyat daha yapmaya hazırlığı yapıyor. Bunu öğrene Songül tek başına bir baskın yapıyor. Onu gören Taylan komiser onu koruyor. Sevkıyatı erteleyen Servet, Taylan komiserin yaşadığını öğreniyor.

Songül, gebe olduğundan şüpheleniyor, Gidip eczaneden gebelik testi alıyor. Testi yapıp beklerken, Telefonuna bir bildiri geliyor. Gelen iletide; verdiği adrese gelirse ona Yörük’ün kim olduğunu öğreneceği yazıyor. Gebelik testinin sonucunu bekleyen Songül, verilen adrese gidiyor. Gittiğinde ise, karşısında Servet’i görüyor.

Sadi’nin kendisine oyun oynadığını öğrenen Servet ne yapacak? Songül, Sadi’yi affedebilecek mi? Sadi, karısının gebe olduğunu öğrendikten sonra ne yapacak?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 35. Kısım 2. Fragmanı Yayınd’! Songül Gebe Olduğunu Mu Öğreniyor?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere,Gelsin Hayat Bildiği Üzere Dizisi,show tv

için kendisine gönderilen adrese gidiyor. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Servet, Sadi’yi Songül’e deşifre ediyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Servet Sadi’yi Songül’e Deşifre Ediyor!