e
sv

Defne Samyeli’yi görenler dönüp bir daha baktı

609 Okunma — 20 Aralık 2022 17:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Defne Samyeli’yi görenler dönüp bir daha baktı. Bir devir yaptığı spikerlik sayesinde ismini altın harflerle hafızalara kazıyan Defne Samyeli son devirde şarkıcılık yapıyor. Sahnedeki savlı pozları ve davranışlarıyla gözlerini üzerine çeken Defne Samyeli dikkatleri üzerine çekti. Siyah deri elbisesiyle görenlerin bir sefer daha baktığı Defne Samyeli göğüs uçlarının görünmesini umursamadı.

50 yaşındaki Defne Samyeli magazin gündeminden düşmek bilmiyor. Samyeli mesleğinin yanı sıra özel hayatıyla ilgili de sık sık gündem oluyor.

Son vakitlerde hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Samyeli sahnede çok iddialıydı. Kızlarından bile genç görünen Defne Samyeli deri elbise seçimiyle dikkatleri üzerine çekti.

Güzelliği ile yıllara meydan okuyan Defne Samyeli, göğüs ucunun görünmesini umursamadan sahne performansına devam etti. Bu ayrıntı sosyal  medya takipçilerinin gözünden kaçmadı ve hoş müzikçi Defne Samyeli kimi berbat yorumlara maruz kaldı.

defne samyeli

Defne Samyeli’nin dikkat çeken elbisesi. Eski spiker olan Samyeli akıllara ismini altın harflerle kazımıştı. Artık ise elbisesi ile gündemde

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Defne Samyeli’yi görenler dönüp bir daha baktı