e
sv

Yaşlanma Karşıtı Kremler Kullanmanın 6 Faydası

1627 Okunma — 15 Nisan 2022 14:48
Yaşlanma Karşıtı Kremler
avatar

Magazinpark

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaşlanma Karşıtı Kremler Kullanmanın 6 Faydası

Yaşlanma Karşıtı Kremler Kadınlar ve erkekler daha gençlik yıllarında sağlıklı görünen bir cilde sahip olma vaadiyle ürünlere yatırım yaparlar. Yaşlanma geri döndürülemez olsa da, bazı piyasa kremleri belirtilerini azaltabileceğini iddia ediyor. Yaşlanma karşıtı kremlerin sunduğu inanılmaz sonuçları merak edenler arasındaysanız, aşağıdaki faydalarını okuyun.

1. Cilt Sıkılaştırma ve Nemlendirme

Yaşlanma belirtileri arasında aşırı kuruma ve cilt sıkılığının ve elastikliğinin kaybı yer alır. Güya, kremi bir süre tutarlı bir şekilde uygulamak bu sorunları giderir. Bunun için kullanılan yaygın bileşen, göz altı, yanak ve boyun bölgelerindeki sarkan cildi kaldırabilen kalça tohumu yağıdır.

Ayrıca kuru cilt problemlerinize çözüm getirebilecek nemlendirici özellikler içerir, bu da pullanma ve istenmeyen soyulma endişelerinizi azaltır. Cildi nemli tuttuğu için rastgele kaşıntı yaşamamayı bekleyebilirsiniz.

2. Cilt Parlaklığı Kazanın

Cildin daha yaşlı ve kırışık görünmesine neden olan pek çok şey arasında, yıllar içinde yaşlandıkça parlaklık kaybı ve görünür semptomların ortaya çıkması da yer alır. Doğru yaşlanma karşıtı serumlarla ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak daha kolay yönetilebilir. Tedaviler serumlardan dermal seanslara kadar değişir, ancak kremler birçok kişinin tercihi gibi görünüyor.

Etkilenen bölgelere günde iki kez sıvı karışımlar uygulamak, cildin kaybettiğini yenilemek için ihtiyaç duyduğu besinleri sağlar. Satın alırken, malzemeleri kontrol edin. Ve A vitamini, C vitamini ve hidroksi asitleri içerdiğini varsayalım. Bu durumda, güneşin sıcaklığından güvenle korunabilirsiniz ve evet, sağlıklı cilt büyümesini teşvik ederek kırışıklıkları azaltabilirsiniz.

3. Öz Güveninizi Artırır

Yaşlanma karşıtı rejimlerin sunduğu faydalar dış görünüş için olduğu kadar içsel benliğiniz için de geçerlidir. Yaşlanma karşıtı ürünlere güvenmenizin nedenlerinden biri kendinize güvenmek istemenizdir ve bu kremler bunu başarmanıza yardımcı olur. Parıltınızı yayan ve sahip olduğunuz güzelliğin daha çok takdir edilmesini sağlayan bir şey var.

Her insan güvensizliklerle mücadele eder ve kendinizle savaşma hakkınızdır. Yaşlanma karşıtı serumlar uygulayarak daha genç görünmeyi seçerseniz , bununla başa çıkma şekliniz bu kabul edilebilir. Doğru cilt bakımı ile değişiklikler çok yavaş gerçekleşir. Yaydığınız genç aurayı fark etmeye başlamanız aylar alabilir.

Yaşlanma Karşıtı Kremler

4. Sağlığınız Üzerinde Olumlu Etki

İster inanın ister inanmayın, özgüveninizi artırdığı için domino etkisi genel sağlığınız için geçerlidir. Görünüşünüzü benimsemeye başladığınızda, diğer insanlarla olan garipliğinizi kaybetme ve sizi sosyal olarak daha aktif hale getirme eğilimi daha yüksektir. Bu olduğunda, size hak ettiğiniz özgüveni kazandırdığı için kullandığınız yaşlanma karşıtı kremlere teşekkür edebilirsiniz.

Tamamen cilt rejimlerinizin yeteneklerine bağlı olmasa da, başlattığı yardım yadsınamaz. Dedikleri gibi, kendinizi sosyal bağlantılarla çevrelediğinizde bir destek sistemine sahip olabilirsiniz. Bu da size zihinsel ve psikolojik olarak fayda sağlar. Ve içiniz rahat olduğunda, sağlıklı bir fiziksel yaşam tarzı yaşamak sizin için asla zor değil.

5. Yaşlılık Lekelerinin Oluşmasına ve Renk Değişimine Engel Olur

Yaşlanma karşıtı emülsiyonların çoğu en az 15 SPF içerir. Bu güneş kremi UVA ve UVB ışınlarını bloke ederek cildinizi yaşlılık lekelerine ve olası renk bozulmalarına karşı korur . Genellikle, cildinizdeki zararlı hücrelere karşı savaş veren E ve C vitaminleri gibi antioksidanlarla birlikte gelir. Krem ile düzensiz pigmentasyonu tedavi edebilirsiniz.

Güneş koruyuculu yaşlanma karşıtı bir krem kullanırken, özellikle güneşin sıcağında olduğunuzda, her iki saatte bir tekrar uyguladığınızdan emin olun. Suya dayanıklı oldukları için terinizin içeriğine karışmasını dert etmeyin.

6. Sizi Pahalı Dermal İşlemlerden Kurtarır

Her gün ve her gece yeterli miktarda yaşlanma karşıtı krem sürmeyi olabildiğince erken uyguladığınızda, sonunda sunduğu tüm olası avantajları elde edeceksiniz. Bu noktada, yaşınız ilerledikçe cilt sorunlarıyla karşılaşma ihtimaliniz daha az olacaktır. Yüz bakımı için dermal işlemlerden geçmeniz gerekmediği noktaya ulaşacaksınız.

Dedikleri gibi, önlemek tedavi etmekten daha iyidir. Krem tedavisi kullanmak, lazer tabanlı yaklaşıma kıyasla size daha fazla para tasarrufu sağlar. Ayrıca cildinizi olduğu kadar sağlıklı tuttuğu için dermatolog ziyaretlerinin daha az olmasını bekleyin. Ancak bu, artık istişarelere gitmeyeceğiniz ve uygun tavsiyeler istemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Genel olarak, farklı cilt tiplerimiz olduğu için yaşlanma karşıtı kremler sizin için işe yarayabilir veya olmayabilir. Ancak denemekten zarar gelmez. Cildinize en uygun kremler için seçeneğinizi bir dermatologla görüşebilirsiniz. Ayrıca kızarıklık, tahriş gibi yan etkileri fark ettiğinizde ürünü kullanmayı bırakabilirsiniz.

Pinterest

Sıradaki içerik:

Yaşlanma Karşıtı Kremler Kullanmanın 6 Faydası