e
sv

Ünlü sevgililer söz yüzüğü taktı!

70 Okunma — 13 Aralık 2023 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir evleniyor mu? Bu soru, son vakitlerde magazin gündemini meşgul eden bir bahis. İki ünlü oyuncu, Star TV’de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde başrolü paylaşıyorlar. Dizideki ahenkleri ve yakınlaşmaları, izleyicilerin dikkatini çekiyor. Pekala, gerçek hayatta da birbirlerine aşık olan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, evlilik yolunda ilerliyorlar mı? İşte bu mevzuda bilmeniz gerekenler.

Ses sanatkarı ve magazin müellifi olan Onur Akay, ünlü oyuncular Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in aile ortasında sözlendiğini tez etti.

Bilindiği üzere Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir, arkadaşlıklarını aşka dönüştürerek bir münasebet yaşamaya başlamıştı. Aşk haberlerini yalanlayan ikili, geçtiğimiz günlerde dudak dudağa görüntülenerek yakayı ele vermişti. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in evlilik planları yaptığı ise tez edildi. Birtakım kaynaklara nazaran, çift 2023 yılının yazında nikah masasına oturmayı planlıyor. Fakat bu argüman şimdi resmi olarak doğrulanmadı. Çiftin yakın etrafı ise evlilik kararı almadıklarını, yalnızca keyifli bir ilgi yaşadıklarını söylüyor.

AFRA VE MERT SÖZLENDİ!

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in aşkı, geçtiğimiz haziran ayında ortaya çıkmıştı. Afra Saraçoğlu, 2022 yılında Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilgisini bitirmişti. Ayrılık sebebi olarak ise Mert Ramazan Demir ile yaşadığı yakınlaşma gösterilmişti. Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklamayla alakalarına son verdiklerini duyurmuşlardı.

Usta gazeteci Bilal Özcan, ses sanatkarı ve magazin müellifi olan Onur Akay’ın aktardığı bilgileri, bu sabah Beyaz Magazin programında canlı yayında birebir aktardı. Akay’ın kaynağını da öğrendiğini ve çok sağlam bir kişi olduğunu lisana getiren Bilal Özcan, “Sanatçı ve muharrir Onur Akay bunu birkaç gün evvel haber vermişti, 24 Ağustos’ta aileler bir ortaya gelecekler diye ve dün Met Ramazan Demir’in dileğiyle, ön ayak olmasıyla kelam yüzüğü takılması için aileler bir ortaya geldi. Akşam yemeğinde buluştular. Fakat akşam yemeğindeki toplantıda Mert Ramazan Demir’in ailesi ‘Daha erken değil mi gençler neden bu türlü çabuk ediyorsunuz, biraz daha vakit tanıyın birbirinize.‘ diyor. Ancak Afra Saraçoğlu’nun ailesi ise her şeye hazır, gençler ne istiyorsa o olsun. Maalesef o masadan Mert’in isteği olmadan kalkılıyor ve kelam yüzükleri orada takılamıyor. O yerden kalkıyorlar, iki aile kalkıyor. Çıkışta ayaküstü konuşuyorlar, Mert ailesi ile ayaküstü konuşuyor, tatlı bir tartışma, karşılıklı fikirler söyleniyor. Sonra Mert’in ailesi pekala oğlum senin diyor, kıymetli olan sizin memnun olmanız diyor. Oradan kalkıp Kilyos’a bir öbür yere gidiyorlar ve orada kelam yüzükleri takılıyor.” sözlerini kullandı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in evlilik haberleri gerçek mu yoksa yalnızca bir dedikodu mu? Bu sorunun yanıtını vakit gösterecek. Lakin şimdilik çiftin hayranları, onların mutluluğuna ortak olmaya devam ediyor. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yeni projelerini de merakla bekliyorlar.

afra saraçoğlu,Mert Ramazan Demir

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in ortasındaki aşk büyüyor mu? Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir evleniyorlar mı?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ünlü sevgililer söz yüzüğü taktı!