e
sv

Sertap Erener’den Annesiyle Paylaşım

539 Okunma — 06 Aralık 2022 20:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sertab Erener, 58. yaş günü ailesi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı. Annesi Yücel Erener ile objektif karşısına geçen ünlü müzikçi, çekilen fotoğrafları takipçileriyle paylaştı. İşte o kare;

58. Yaş Gününü Kutladı

58’inci yaşına giren Sertap Erener, doğum gününü ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Sertap Erener’den Annesiyle Paylaşım

Ünlü müzikçi, o anları toplumsal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmedi. Sertab Erener’in kareleri, kısa müddette hayranlarından ağır ilgi gördü.

Sertap Erener: “Utanıyorum İnsan Olmaktan”

Ünlü sanatkarlar Sertap Erener ile Yonca Evcimik, Bodrum Belediyesi Paklık İşleri ve Etraf Muhafaza Denetim Müdürlüğü, Miss Üzere 1 Bodrum küme üyeleri ile birlikte Gümbet kıyısında yapılan etraf paklığına katıldı. Erener ve Evcimik ellerine aldıkları çöp poşetleriyle kıyıdaki çöpleri teker teker topladı. Sertap Erener kıyıda yaptığı temizlikte gördüğü çöpler karşısında şoke oldu. Sonlanan Erener ellerine taktığı eldivenlerle Gümbet kıyısını temizledi. Yerdeki izmaritlerden, ay çekirdeği kabuklarına kadar bulduğu bütün çöpleri toplayan Erener, insan olmaktan utandığını söyledi.

Yonca Evcimik ise kıyı boyunca yerde gördüğü tüm çöpleri eksiksiz toplayarak çevreyi pak tutmanın bir mecburilik olduğunu söz etti. Gurup üyelerinin ve ünlü sanatkarların yanı sıra Bodrum Belediye Lider Yardımcısı Tayfun Yılmaz’da çöp topladı.

Sertab Erener kimdir?

Sertap Erener Köy Hayatı Yaşayacak

Ünlü sanatçı Sertab Erener kent yaşantısından uzak tabiatla iç içe yaşamaya başladı. Salgın nedeniyle 1,5 yıldır Bodrum‘da köy hayatı yaşayan Erener, Bodrum Belediyesinin yaptığı Gençlik ve Tarım kampını açılmadan ziyaret ederek Lider yardımcısı Tayfun Yılmaz’dan bilgi aldı.

Ünlü sanatçı Sertab Erener pandemi nedeniyle Bodrum’da köy hayatı yaşamaya başladı. Bodrum’un bir köyüne yerleşen Sertab Erener bahçesinde ekin ekerken bir yandan da müzikle ilgili çalışmalarına devam ediyor. Pandemi sürecinde Bodrum’da ki meskenine yerleşen Erener yaklaşık 1,5 yıldır tabiatla iç içe köy hayatı yaşamaya başladığını açıkladı. Bodrum Belediyesi Ziraî Hizmetler Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5 Temmuz-17 Eylül tarihleri ortasında Gençlik ve Tarım Kampı öncesinde kampı ziyaret edip lavanta bahçesini gezen, yörük çadırlarını inceleyen ünlü sanatçı Tarım müzesini de ziyaret etti. Bodrum’lu olan Erener, Bodrum Belediyesine her fırsatta takviye verdiğini belirterek projenin gençler için çok değerli bir olduğunu açıkladı.

Gençler tarım kampında buluşacak

Etrim köyünde yapılan tarım kampı ise 6 dönümden oluşacak. Tarım kampında barınma, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği üzere gerekli gereksinimler Bodrum Belediyesi tarafından karşılanacak. 5’er günden oluşan her kamp periyodundan 30’ar kişi faydalanabilecek. Ziraî manada birçok aktivitenin gerçekleştirileceği kampa katılmak isteyenlerin 1 Temmuz tarihine kadar bodrum belediye web sitesi üzerinden müracaatta bulunabilecek. Bu durumu yerinde inceleyen Sertab Erener ise gençleri tarıma teşvik etmenin değerli olduğunu söz etti.

Sertap Erener,Sertap Erener’den Annesiyle Paylaşım,Yücel Erener

Annesi Yücel Erener ile objektif karşısına geçen ünlü müzikçi, çekilen fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Sertap Erener’den Annesiyle Paylaşım