e
sv

Serkan Mehmet Durdu’dan Evlilik Açıklaması

683 Okunma — 05 Aralık 2022 23:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaklaşık 7 aydır Serkan Mehmet Durdu ile aşk yaşayan Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz günlerde “Evlilik teklifi bekliyorum” demişti. Durdu, sevgilisinin yaptığı açıklamayla ilgili “Yakında gelecek. Çok hoş bir teklif planlıyorum” tabirlerini kullandı. Serkan Mehmet Durdu’dan evlilik açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Objektiflere Takıldılar

Oyuncu Bestemsu Özdemir ve sevgilisi Serkan Mehmet Durdu ile birlikte dün akşam Ataköy’deki bir yerde sahne alan Yaşar İpek’i dinlemeye gitti. Çıkışta objektiflere yansıyan çift, gazetecilerle sohbet etti.

Serkan Mehmet Durdu’dan Evlilik Açıklaması

Yaklaşık 7 aydır Durdu ile aşk yaşayan Özdemir, geçtiğimiz günlerde bağıyla ilgili sorulara “Her şey yolunda. Ben de evlilik teklifi bekliyorum. Bakalım ne vakit gelecek? Buradan da ona duyuralım” sözlerini kullanarak, kahkaha atmıştı. Durdu, muhabirlerin ünlü oyuncunun bu kelamlarını hatırlatılması üzerine “Yakında gelecek. Çok hoş bir teklif planlıyorum” dedi.

İlk Defa Yan Yana Görüntülendiler

Öte yandan aşıklar, geçtiğimiz aylarda birinci kere basın mensuplarının karşısına birlikte çıkmıştı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikiliden Özdemir, “İlişkimiz yaklaşık iki, üç ay evvel başladı” demişti.

“Aradığım Aşkı Buldum”

Daha evvel, “Aşktan yana yüzüm gülmüyor” açıklamasını yapan Bestemsu Özdemir, “Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum. Baht bu sefer benden yana üzere oldu” halinde konuşmuştu.

“İlişki Konusunda Memnun Olamıyorum”

Oyuncu, geçtiğimiz ay muhabirlerin “Özel hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna, “Gitmiyor” cevabını vermişti. Bestemsu Özdemir, akabinde, “En çok keder yakındığım bahis benimle alakalı olmaması… Ne yazık ki münasebet konusunda keyifli olamıyorum” tabirlerini kullanmıştı.

Kritelerini Açıklamıştı

Özdemir, ayrıyeten, Hülya Avşar’ın “Instagram’ı olan bir sevgili istemem. Toplumsal medyada vakit geçiren erkekler bana nazaran değil” halindeki açıklamalarının hatırlatılmasından sonra şunları söylemişti:

Bence Hülya Avşar son derece haklı. Daima fotoğraf çekilip, koyan erkek bana itici geliyor. Benim ilgideki kriterim ‘adam’ olsun, ‘insan’ olsun…

bestemsu özdemir,Serkan Mehmet Durdu,Serkan Mehmet Durdu’dan Evlilik Açıklaması

“Yakında gelecek. Çok hoş bir teklif planlıyorum” tabirlerini kullandı. Serkan Mehmet Durdu’dan evlilik açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Serkan Mehmet Durdu’dan Evlilik Açıklaması