e
sv

Özge Özder: Ailece Domuz Gribi Olduk

679 Okunma — 24 Kasım 2022 01:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kızları Luna’yı kucağına alarak birinci kere anne olmanın sevincini yaşayan Özge Özder, Sinan Güleryüz ile memnun bir evlilik sürdürüyor. Yalnız başına alışveriş tipine çıkan Özder, evvelki gün Akmerkez’de görüntülendi. Ailece domuz gribine yakalandıklarını söyleyen oyuncu, “40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı gayret verdik” açıklamasında bulundu.

Mutluluğunu Takipçileri ile Paylaştı

2018 yılında Sinan Güleryüz ile hayatını birleştiren oyuncu dör ay evvel kızı Eva Luna’yı kucağına almıştı. Şu sıralar ailesi ile Bodrum’da tatil yapan Özder, kızının birinci sefer “Anne” dediğini takipçileri ile paylaştı.

Kızının birinci kere ‘Anne’ dediğini söyleyen oyuncu memnunluğunu şu sözlerle lisana getirdi. Ailece çekilen fotoğraflarını toplumsal medya hesabından yayınlayan oyuncu, gönderisine, “Benim minik tırtılım bugün ‘Anne’ dedi… Bana ‘Anne’ dedi benim ay ışığım, ay kızım… Hem de tekraren, hem de bile isteye, hem de beni çağırarak, üst üste… (Tam da bu yerde, saat 20:00 sularında…) Bir söz ki dünyaları verirsin hiç düşünmeden… Senin varlığını hissettiğim günden bu yana şükretmediğim tek günüm yok minik mucizem… Ömrüm epeyce gölgen olacak o annen… Varlığına bin şükür… ” notu ile paylaştı.

Hamilelik Haberini Şu Cümlelerle Paylaşmıştı

42 yaşında olan Özge Özder’den hamilelik muştusu geldi. Oyuncu gebe olduğu haberini toplumsal medyada sevenleri ile paylaştı. Özge Özder’in his dolu paylaşımı;

“Bazen ne diyeceğini, nasıl diyeceğini bilemiyor insan… Sözler yetersiz kalıyor. Daima en hoş dilekleriniz hatta istekleriniz içindeydi bizden bir bebek haberi almak. Daima ‘çoğalın’ dediniz bizi sevenler olarak. Biz aslında daima çoktuk kendimize ve hatta taştık kendi içimizde lakin artık kısmetse daha da çoğalıyoruz işte..

Sizlerin de duaları, uygun gücü ve sevgisi eşliğinde geliyor kızımızın müjdeli haberi. İnanıyorum ki bizim bu güç periyoda denk gelen seyahatimiz kara kalplere inat, tekrar yeterli kalplerinizin ve düzgün dileklerinizin gücünü kuşanıp en hoş halde tamamına erecek. Dilerim ki, bu sıkıntı günlerde aziz yaradan koruyup kollayacak hepimizi ve taşıdığım bu küçük canı, ve o da gözlerini sıhhatle açacak.”

“Çocuğu Da Yaptık Geç Kaldın”

Kanal D’de ekranlara gelen ‘Sadakatsiz’ dizisinin yıldızı, “Gerçekten insan inanmak istemiyor varlığınıza. Aşkım kısmetim çıktı koş” notunu yazmıştı. Sinan Güleryüz ise “Çocuğu da yaptık, geç kaldın kardeş” yorumunda bulunmuştu.

Özge Özder: Ailece Domuz Gribi Olduk

Özge Özder, evvelki gün Akmerkez’de görüntülendi. Yalnız başına alışveriş cinsine çıkan oyuncu, 10 gündür hasta olduğunu ve yeni düzgünleştiğini açıkladı. Özder, “Domuz gribi olduk, 40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı çaba verdik. Maalesef ailece hasta olduk, yeni atlattık” dedi.

Özge Özder Kimdir?

Özge Özder,Özge Özder: Ailece Domuz Gribi Olduk

Ailece domuz gribine yakalandıklarını söyleyen oyuncu, “40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı uğraş verdik” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Özge Özder: Ailece Domuz Gribi Olduk