e
sv

Merve Boluğur İç dünyasına çekildi…

635 Okunma — 22 Kasım 2022 20:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mert Aydın’la evlenen ve kısa süre içerisinde yolları ayırma kararı alan Merve Boluğur’dan şaşırtan hamle geldi. Maneviyata yönelerek iç dünyasına çekilmesi, dikkatleri üzerine çekti. İşte Merve Boluğur’un son paylaşımları hakkında tüm detaylar…

Acemi Cadı dizisi ile hafızalara kazınan ve kendi kozmetik markasını kuran Boluğur, geçtiğimiz aylarda dünya evine girmişti. Kısa süren evlilik tek celsede sonlandı. Magazin gündemini sarsan boşanma kararı ise gündemden düşmüyor. Çiftin yolları ayırma kararından sonra paylaşımları ile dikkat çeken Boluğur, geçtiğimiz günde Instagramda maneviyata yöneldiğini gösteren paylaşımda bulundu. Paylaşımı gören takipçileri ise şaştı kaldı.

Merve Boluğur boşandı

İÇ DÜNYASINA ÇEKİLDİ

Ekim ayında Mert Aydın’la evlenen ve hızlı bir şekilde boşanma kararı alması herkesi şaşırtmıştı. Şaşırtmaya devam eden ünlü oyuncu şimdilerde ise sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Dini içerikli paylaşımda bulunan Boluğur, yaşadığı sıkıntılı zamanları inanç sayesinde başa çıktığını dile getirdi.

merve boluğur paylaşımları ile dikkat çekti

“ARKADAŞLAR İYİ DEĞİLİM”

Boşanmasının ardından tüm gözler ünlü oyuncunun üzerine çevrildi. 4 milyon takipçisi bulunan Boluğur, dini içerikli videolar izlediği anı takipçileriyle paylaştı. paylaşımının altına düştüğü not ise dikkat çekti. “Arkadaşlar iyi değilim” notunu düştü.

merve boluğur maneviyata yöneldi

“İNANÇLA BAŞA ÇIKIYOR”

Dini paylaşımlara bir süre devam eden ünlü isim daha sonra takipçisinin “Zorluklarla nasıl başa çıkıyorsun?” sorusuna “İnanç” cevabını veren Merve Boluğur, takipçileri tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

merve boluğur sosyal medyada dini içerikli paylaşım yaptı

MERVE BOLUĞUR TESETTÜRE Mİ GİRDİ?

Dini içerikli paylaşımlarda bulunmasının ardından sosyal medyayı sarsan Merve Boluğur hakkında, “tesettüre mi girdi?” soruları ortaya atılmaya başlandı. Merak konusu olan bu konu hakkında ise Boluğur, yapmış olduğu son paylaşımda tesettüre girmediği belli oldu.

Merve boluğur tesettüre mi girdi sorusuna Merve boluğurdan son paylaşım

Sıradaki içerik:

Merve Boluğur İç dünyasına çekildi…