e
sv

Johnny Depp, KARAYİP KORSANLARI’na mı dönüyor?

1441 Okunma — 28 Haziran 2022 20:43
avatar

Magazinpark

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Johnny Depp, KARAYİP KORSANLARI’na mı dönüyor?

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’ün öne sürdüğü ‘şiddet’ ve ‘cinsel istismar’ iddiaları nedeniyle  son zamanlarda magazin gündeminide de adeta bomba etkisi yaratan iddalarla yerini korumakta.İki önemli aktöründe kariyerinde önemli ölçüde düşüşler yaşatan bu söylemler sonucu Johnny Depp’in geri dönüp dönmeyeceği konusunu daha da ateşlemiş bulunmakta ki 4 yıl önce ‘Karayip Korsanları’ serisinden çıkarılmış ancak geçtiğimiz haftalarda Heard’e karşı açtığı “iftira” davasını kazanan ünlü aktöre, filmin yapımcıları tarafından ‘Kaptan Jack Sparrow’ karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü ileri sürüldü.

Dünyanın merakla beklediği Johhny Depp (58) ile Amber Heard (36) arasındaki ‘iftira’ davası 1 Haziran’da sona ermiş ve jüri, Depp’i haklı bularak Heard’n eski eşine 15 milyon dolar tazminat ödemesine hükmetmişti.

Daha önce eski eşinin öne sürdüğü ‘şiddet’ ve ‘cinsel istismar’ iddiaları nedeniyle 2018 yılında şöhretinin büyük bir bölümünü borçlu olduğu ‘Karayip Korsanları’ serisinden çıkarılmıştı. Ancak yaşananların ardından Depp’in hayranlarını heyecanlandıran bir iddia ortaya atıldı.

İngiliz ve ABD basınında yer alan haberlere göre; Johnny Depp’i ‘Karayip Korsanları’nın kadrosundan çıkaran yapım şirketi şimdi de ‘Kaptan Jack Sparrow’ karakterini canlandırması için aktöre bir teklifte bulundu. Yine aynı iddialara göre; Depp’e rol için teklif edilen ücret 300 milyon dolar. Hatta yapım şirketinden bir kaynağın, “Umarım Johnny Depp bizi affeder.” dediği de ileri sürülen iddalar arasında yer almakta.

Dava ile ilgili güncel bilgiler için↓↓↓

https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/johnny-depp-karayip-korsanlarina-geri-mi-donuyor-42091484

SİZCE JOHNNY DEPP ,KARAYİP KORSANLARININ EN SEVİLEN KARAKTERLERİNDEN BİRİ OLAN JACK SPARROW’A YENİDEN HAYAT VERİCEK Mİ?

 

 

 

 

 

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Johnny Depp, KARAYİP KORSANLARI’na mı dönüyor?