e
sv

İbo Show’da bir garip iş! Yüzlerdeki filtre dalga konusu oldu

51 Okunma — 01 Ocak 2024 10:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İbo Show’un yılbaşı özel programına birçok ünlü isim konuk oldu. Programda sanatkarların yüzündeki filtre izleyenler tarafından komik bulundu, birçok kullanıcı da toplumsal medya üzerinden tenkit yağmuruna tuttu

İbo Show’un yılbaşı özel programında Hülya Avşar, Bülent Serttaş, Aleyna Tilki, Resul Dindar, Cenk Eren, Serdar Ortaç, Şafak Sezer, Norm Seçkin, İdo Tatlıses, Tefo&Seko ikilisi ve Romantik Erhan konuk oldu.

Çekimlerde kullanılan filtre yüzünden sanatkarların yüzünün bir kısmı görünmezken seyirciler de reaksiyon gösterdi. Müzik şöleninin yaşandığı gecede kullanılan filtre yüzünden ünlü isimlerin yüzü net formda görülemedi.

Hülya Avşar daha evvel de başrol olduğu Masumiyet dizisinde tıpkı filtreyi kullanmış ve reaksiyon çekmişti. Manzaraların kısa müddette toplumsal medyada gündem olmasının akabinde seyircilerden reaksiyon gecikmedi.

Kendi televizyon ayarlarından sorun olduğunu düşünen kullanıcılar, “Gözüm bozuldu” ve “Yayından sorun olduğunu düşünüp kanal değiştirmiştim halbuki filtreymiş” yorumunu yaptı.

Magazin

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

İbo Show’da bir garip iş! Yüzlerdeki filtre dalga konusu oldu