e
sv

Gülcemal Bu Akşam İlk Bölümüyle Ekrana Gelecek!

179 Okunma — 24 Nisan 2023 03:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni dizisi Gülcemal, birinci kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Başrollerinde Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in yer aldığı Gülcemal dizisinin fragmanları büyük ilgi gördü. Konusu ve oyuncu takımıyla dikkat çeken Gülcemal dizisi epey tezli bir halde izleyicilerin karşısına çıkacak. Pekala, Gülcemal dizisi konusu ne? Ayrıntılar haberimizde…

Murat Ünalmış Kimdir?

Gülcemal Bu Akşam Birinci Kısmıyla Ekrana Gelecek!

Yapımını MF Yapım’ın, direktörlüğünü Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan Çalışkan’ın kaleme aldığı dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile hoşlar hoşu Deva’nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek yerini tutkuya bırakan aşkını husus alıyor. Gülcemal’in annesiyle olan savaşında, hiç hesapta olmayan aşk mı yoksa yıllardır güttüğü kin mi galip gelecektir? Bedellerle dolu bu yolda Gülcemal, gaddar bir avcıyken açık bir ava mı dönüşecek? Pekala Deva? Nihayet teslim olduğunda, aşkın imkansız olduğunu anlayacak mıdır?

İşte Gülcemal dizisinin 1. kısım 3. fragmanı…

GÜLCEMAL DİZİSİNİN KONUSU!

Çocukken annelerinin öteki bir adama kaçmak için terk ettiği iki kardeş olan Gülcemal ve Gülendam’ın hayatı annelerinin gidişiyle paramparça olur. Büyür zorluklar içinde büyüyen iki kardeş kendilerine imrenilecek bir hayat kurarak yıllar sonra Bursa’ya tekrar döner.

Gülcemal’in tek emeli annesinden intikam almak niyetindedir. Onun her şeyini alacak, sonunda kapısına muhtaç edecek ve annesi ona “İyi ki seni doğurmuşum oğlum” demesini ister. Bu kinle büyüyen Gülcemal, annesizliği, çocukluk yarasına saklayıp o yarayı hiç kapatmayan güçlü ve tıpkı vakitte acımasız bir adama dönüşmüştür. Annesinin tabiriyle de bir yılana…

Ancak daha Bursa’ya döndüğü birinci gün uzun kirpikli hoşlar hoşu bir kızla karşılaşır. Endişe ve öfkeyle başlayan bu tanışıklık uzun sürecek bir öykünün birinci cümlesidir aslında. Deva, Gülcemal’in annesi Zafer hanıma çalışan İpek boyama ustalığı yapmaktadır.

Üstelik Deva’yı, Zafer Pehlivan büyütmüştür. Onun manevi annesi yerindedir ve Deva evlenmek üzeredir. Lakin bu düğünün olmaması için Gülcemal ve onun en büyük düşmanı Zafer Pehlivan elinden geleni yapmak için uğraşmaktadır.

Hiçbir şeyden habersiz olan suçsuz Deva, herkesin kendince hesabı olan bir kıskacın ortasında kalacak ve hayatının bir gün içinde paramparça oluşunu izleyecektir.

Konusu ve usta oyuncu takımıyla birinci kısmıyla izleyicisiyle buluşacak olan dizi büyük bir beğeniyle izleneceği kestirim ediliyor.

Gülcemal dizisi birinci kısmıyla bu akşam Fox Tv’de saat 20:00’da ekrana gelecek.

Melis Sezen kimdir?

fox tv,Gülcemal,Gülcemal Dizisi,melis sezen,Murat Ünalmış

Fox Tv’nin yeni dizisi Gülcemal, birinci kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Başrollerinde Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in yer

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gülcemal Bu Akşam İlk Bölümüyle Ekrana Gelecek!