e
sv

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Büyük Sır Açığa Çıkacak Mı?

243 Okunma — 23 Nisan 2023 21:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, 34. yeni kısmıyla 6 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Derya, nikah masasında büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Bu duruma ablası yüzünden düştüğünden habersiz büyük bir ıstıraba boğuluyor. Mert Kıvanç’tan hesap sormaya gittiğinde ondan annesinin yaşadığını öğreniyor. Servet, Taylan komiserin vefat buyruğunu veriyor. Sadi, Taylan’ın karşısına Yörük olarak çıkıyor. Taylan Sadi’nin Yörük olduğunu öğrenince çok şaşırıyor. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 34. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Büyük sır açığa çıkacak mı?

Büyük Sır Açığa Çıkacak Mı?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 34. kısım 2. fragmanında; Sadi Songül’ün, bir çocuğu olursa ne kadar şanslı bir annesi olacağını söylüyor. Öte yandan Songül, Taylan’a ulaşamayıp onun için endişeleniyor. Araz ise, Aylin’i makus yollara sevk ediyor. Onun koşullu tahliyesi olduğunu bildiği halde onunla birlikte bir konuta hırsızlık yapmak için giriyor. Kıvanç, Mert’in babasının Sadi olduğundan şüpheleniyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere 34. kısım 2. fragmanı…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 33. KISIM ÖZETİ!

Sadi, Songül’den saklamak zorunda olduğu kapalı vazifeye sadık kalmak için elinden geleni yaparken organize şube Servet’e ulaşmak için lakabı dışında ellerinde hiçbir kanıtları olmayan Yörük’ü bulmaya çalışır. Songül, birinci baskında onları elinden kaçırır.

Servet, hem Sadi’yle zımnî iştirakine devam eder. Hem de Songül’ün öldürülmesi için Ankara mafyasıyla iş birliği yapar. Songül’ü öldürmek için yapılan akında Melike ağır yaralanır. Songül, kendisinin öldürülmek istediğini bunu Servet’in yaptırdığını anlar.

Sadi, saldırıyı yapan adamları bulup tam onların kimden buyruk aldığını öğreneceği sırada adamlar vurulur. Kıvanç, Derya’ya Cerrahlığı bırakmaya karar verdiğini söyleyip ona tekrar evlenme teklifi eder. Derya da, onun evlenme teklifini kabul eder.

Songül, Derya’nın kına gecesine sarfiyat. Kına gecesinde Meltem ile takışmaya devam eder. Taylan, bir ihbar alır ve Songül ile birlikte ihbar yerine Servet’i ve bâtın ortağını bulmak için sarfiyat. Sadi, Songül’ün geldiğini görünce baş savcıdan yardım istiyor. Songül Sadi’yi görür.

Savcının Songül’ü aramasıyla Sadi’den şüphelenmez. Mert Derya’nın Kıvanç’la evlenmesini istemez. Sadi onunla konuşup düğüne gitmeye ikna eder. Düğünden evvel Derya’nın ablası Kıvanç’a, Mert’in Derya’nın kardeşi değil oğlu olduğunu söyler. Derya nikah masasında ‘evet’ dedikten sonra sıra Kıvanç’a gelir. Kıvanç, çok düşündükten sonra ‘hayır’ deyip nikah salonunu terk eder.

Gelsin Hayat Bildği Üzere 34. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Sadi Taylan’ı Servet’in Elinden Kurtaracak Mı?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere,Gelsin Hayat Bildiği Üzere Dizisi,perşembe dizileri 2022,show tv

Sadi’nin Yörük olduğunu öğrenince çok şaşırıyor. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 34. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Büyük sır açığa çıkacak mı?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Büyük Sır Açığa Çıkacak Mı?