e
sv

Esra Dermancıoğlu’ndan Nafaka Açıklaması

645 Okunma — 06 Aralık 2022 00:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Esra Dermancıoğlu, Cem Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu ortasında da yaşanan “nafaka” konusu hakkındaki sorulara cevap verdi. Esra Dermancıoğlu’ndan nafaka açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

“Objektiflere Poz Verdi”

Esra Dermancıoğlu, Arnavutköy’de görüntülendi. Arkadaşlarıyla oturup, sohbet eden Dermancıoğlu, çıkışta objektiflere poz verdi.

Esra Dermancıoğlu’ndan Nafaka Açıklaması

Gazetecilere teşekkür eden oyuncu, Cem Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu ortasında da yaşanan “nafaka” konusu hakkındaki sorularına, “Arkadaşlar ben boşanalı 12 sene oldu. Ben bu türlü bir istekte bulunmadım. Herkesin kendi kararı” biçiminde karşılık verdi.

Esra Dermancıoğlu, daha sonra İngilizce, “I don’t speak Turkish” (Türkçe konuşmuyorum) diyerek, espri yaptı. Akabinde ünlü isim, öbür bir yere giriş yaptı.

Aldatılmıştı

Ünlü oyuncu, daha evvel de aldatıldığını itiraf etmişti. Dermancıoğlu, “Biz bir seyahate gideceğiz. O gece konuklarımız gitti, berjerde oturuyoruz. ‘Sen beni aldatıyor musun?’ dedim. ‘Evet’ dedi. Sonra konuştuk, çok da konuştuk. Akabinde da boşandık. Artık çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Lakin yani sıkılmış…” diye konuşmuştu.

“Erkeğin Aldatması Sorun Değil”

Bir bayan ve bir adamın sonsuza kadar birlikte kalmak istemeyebileceğini söyleyen oyuncu, “Adam diğerini ister, bayan diğerini ister… Aldatma konusunun Türkiye’de bu kadar büyütülüp drama haline getirilmesi çok sonumu bozuyor. Çok sıkışmış bir şey… Bağlantı yok bu hususta.” tabirlerini kullanmıştı.

Dermancıoğlu’nun, “Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bir erkeğin ya da bir bayanın birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu öteki bir güdü, istemiyordur öbür bir şeydir” kelamları uzun mühlet gündemde kalmıştı.

Ünlü oyuncu ayrıyeten, “Bir erkek eşine gidip ‘ya benim canım öteki bayanlar çekiyor’ diyemiyor. Diyemediği için de palavralara, aldatmalara, arttan iş çevirmelere başvuruyor.” demişti.

Esra Dermancıoğlu Tükenmişlik Sendromu Yaşıyor

Esra Dermancıoğlu, toplumsal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Fotoğrafını yayınlayan 53 yaşındaki oyuncu, “Tükenmişlik sendromu yaşıyorum” dedi.Ünlü isim, dikkat çeken paylaşımında ayrıyeten takipçilerine “Psikiyatrlardan yardım istiyorum fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz” kelamlarıyla seslendi.

Esra Dermancıoğlu’ndan Tükenme Açıklaması

53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, tüm bunların akabinde geçtiğimiz gün Etiler’de yer alan bir yerden çıkarken objektiflere takıldı. Dermancıoğlu, basın mensuplarının sohbet etme isteği üzerine; “Arkadaşlar çalışıyorum, çalışıyorum ve çalışıyorum” diyerek güldü.

Oyuncu, ‘tükenmişlik sendromu’ paylaşımıyla alakalı konuşarak, “Öncelikle toplumsal medyada yapılan paylaşımlarım ile alakalı fikir hırsızlığına hayır diyorum. Paylaşımıma gelirsek de, tükeniyoruz natürel ki arkadaşlar, insanız. Sizler de tükenmiyor musunuz? Fotoğrafın altına da ‘Daha Dün Annemizin’ müziğini koydum” dedi ve kahkaha atmıştı.

Esra Dermancıoğlu,Esra Dermancıoğlu’ndan Nafaka Açıklaması

“nafaka” konusu hakkındaki sorulara karşılık verdi. Esra Dermancıoğlu’ndan nafaka açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Esra Dermancıoğlu’ndan Nafaka Açıklaması