e
sv

Denizde can pazarı: Ali Sabancı ve Vuslat Sabancı’dan üzen haber!

76 Okunma — 13 Aralık 2023 15:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yunanistan’da tatil yapmak için yatlarıyla Leros Adası’na giden iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, akşam yemeği için zodyak botla denize açıldılar.

Yunanistan’da tatil yapmak için yatlarıyla Leros Adası’na giden iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, akşam yemeği yemek için zodyak botla denize açıldılar. Lakin bu sırada kayalıklara çarpan çift, ağır bir biçimde yaralandı. Tesadüfen yakınlarından geçen bir teknedeki vatandaşlar tarafından fark edilen Sabancı çifti, adadaki hastaneye süratli bir halde kaldırıldı. Burada yapılan birinci müdahalenin akabinde Bodrum’a getirilen çift, özel bir hastaneye sevk edildi.

Ali Sabancı ve Vuslat Sabancı’nın Son Durumları

Ali Sabancı’nın durumunun çok önemli olduğu ve dalağının alındığı, entübe edildiği argüman edildi. Sabancı’nın bugün saat 10.15 sıralarında ambulans helikopterle İstanbul’a getirildiği öğrenildi. Eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın ise sıhhat durumunun giderek düzgüne gittiği ve saat 11.30’da ambulans uçakla İstanbul’a getirileceği belirtildi.

Sabancı ailesinin yakınları ve dostları, çiftin sıhhat durumu hakkında kaygılı bekleyişlerini sürdürüyor. Sabancı çiftinin kaza geçirdiği haberini alan Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ayşe Kocaman, Emine Kamışlı üzere isimler de hastaneye koştu.

ali sabancı,vuslat sabancı

Ali Sabancı ve Vuslat Sabancı’dan üzen haber! İkisinin kaza haberi sevenlerini üzdü… Ali Sabancı ve Vuslat Sabancı sıhhat durumu

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Denizde can pazarı: Ali Sabancı ve Vuslat Sabancı’dan üzen haber!