e
sv

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ öyle bir şey paylaştı ki… görenler yeniden mi evleniyorsunuz dedi!

70 Okunma — 21 Aralık 2023 05:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2015 yılında Emre Altuğ ile boşanan Çağla Şıkel 8 yıl boyunca hayatına kimseyi almamıştı ama bu durumu avukat Nail Gönenli ile bozdu ve ikilinin ismi evlilik haberleriyle sık sık gündem oldu. Nikah masasında bir ortaya gelen eski eşler gündem oldu

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un 7 yıl sürdürdükleri evliliklerinden Uzay ve Kuzey isminde iki oğlu oldu. 2015 yılında Emre Altuğ ile boşanan Çağla Şıkel 8 yıl boyunca hayatına kimseyi almamıştı ancak bu durumu avukat Nail Gönenli ile bozdu ve ikilinin ismi evlilik haberleriyle sık sık gündem oldu. Nikah masasında bir ortaya gelen eski eşler tekrar gündem oldu.

2015 yılında Emre Altuğ ile boşanan Çağla Şıkel, avukat Nail Gönenli ile aşk yaşamaya başladı.

Şıkel ve Gönenli çifti sık sık magazin gündeminde yer almaya devam ederken Emre Altuğ’un bu durumdan hoşlanmadığı biçiminde söylentiler dolaşmaya başladı.

Çağla Şıkel bu söylentiler üzerine açıklama yaparak bu türlü bir şey olmadığını söyleyerek savları yalanladı.

Ünlü model, eski eşi Emre Altuğ ile kendisinin nasıl yaşamaları gerektiğini bildiğini ve artık koca beşerler olduklarını ve nerede durmaları gerektiğini bildiklerini söyledi.

Önceki gün bir elektrikli araç lansmanında sunuculuk yapan Çağla Şıkel’e evlilik soruları yöneltildi. Avukat Nail Gönenli ile bir müddettir aşk yaşayan Çağla Şıkel şöyle cevapladı: ”Arkadaşlar şu an hakikaten evlilik fikrim yok ileride evlilik olursa ben lafımı da yerim lakin devam eden dostluğum, arkadaşlığım var natürel ki şu an. Benim önceliğim çocuklarım ve ailem. Rastgele bir acelem yok, zira benim bir ailem var. Hayat ne gösterir bunu bilemeyiz ama…”

Şıkel’in açıklaması gündemdeyken Emre Altuğ dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Bir yakınının düğününe katılan Altuğ, nikah masasında çekilen bir kareyi ”çok memnun olun” notuyla yayınladı.

Kısa müddette gündem olan karede Çağla Şıkel de yerini aldı.

Evlilik

Çağla Şıkel,Emre Altuğ,Gündem,Evlilik

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ öyle bir şey paylaştı ki… görenler yeniden mi evleniyorsunuz dedi!